Skocz do zawartości

VeronaLowClassic'02ti by grabol


grabol

Rekomendowane odpowiedzi

Najszczęście do trąbek jest daleko ;)

Ps. Jezeli w tym aucie można powiedzieć, że coś oddalone jest od siebie "daleko"... :D

 

Nie wątpię w to bo na bank śnią Ci się po nocach 😜

I w niedługim czasie zagoszczą tam gdzie powinny się znajdować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zabierając się za przednie zawieszenie nie uważałem, że zajmie mi to tyle czasu i będę mógł poruszać się autem w tym sezonie, lecz zakres prac przerósł moje wolne chwile... ;I

Zająłem się kompletnie i po rozebraniu polakierowalem wahacze, drążek, koncówki i sworznie zostały zregenerowane, tuleje gumowe zakupione w ASO.

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

Stabilizatory dostały komplet gum z poliuretanu (Olkusz).

Przednie lagi zdecydowałem się przerobić na gwint lecz nie była to łatwa sprawa ponieważ przez 8" felgi na przodzie bęben jest w odległości 1mm od lagi i nie mozna jej poszerzyć. Kupiłem oryginalne 38mm amortyzatory Bilstein b6/8 które zostały skrócone o 50mm w Zerkopolu.

Na lagach została naspawana stalowa tuleja na ktorej osiadła druga gwintowana z kompletem nakrętek i sprężyn. Do całości wpadły Cambery Silver Project.

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Po złożeniu wszystkiego auto siadło optymalnie devill

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zapytał inaczej czy ringi będą bo podobno w każdym aucie je się często montuje.

Mam dość ograniczone koszta dot tego auta, także jak wystarczy to zdecyduje się na ccfclmm by dzieci neo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu ma 2002 w wiśniowym kolorze, silniczek współpracuje z autometem :) oczywiście nie jest w takim stanie jak Twoja, ale już niedługo :) czy posiadasz jakieś części do tego cuda?? Może coś się przyda. Ogólnie cała kompletna, ale przy odbudowie może się to zmienić :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu ma 2002 w wiśniowym kolorze, silniczek współpracuje z autometem :) oczywiście nie jest w takim stanie jak Twoja, ale już niedługo :) czy posiadasz jakieś części do tego cuda?? Może coś się przyda. Ogólnie cała kompletna, ale przy odbudowie może się to zmienić :) pozdrawiam

Dzieki, ale moja nie jest w takim super stanie jak to wielu z Was się wydaje, ale biorę poprawkę na to, że ma ono prawie 50 lat i muszę mu jeszcze kilka lat poświecić by naprostować wiele wad.

Troche czesci posiadam także zapraszam bądź chętnie przyjmę kolejną gdyby Wam chęci odeszły... :q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...