Skocz do zawartości

[E36] 330CI RuDa GraŻyNa


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kamilu.To cabrio miazdzy.Nie ma to jak bezdasznik.Juz czuje ten powiew wiatru przy 215.tego nawet nie daje szyberdach przy 245 .sprawdzałem ha ha.Jednym słowem mega projekt juz na poczatku a co bedzie dalej to juz wole nie myslec.Pozdro .Pikene fotki.to miejsce w tarnowie pozostanie juz zawsze dla nas na sesje.

a i moje pytanie.czemu to jeszcze nie jest w GS????"Ja sie podpisuje dwiema rekomma pod GS i to samo tyczy sie e46 Hose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Kamila, moje poprzednie 1,8 is w coupe zmiażdżyłoby na krętej drodze 2,0 cabrio i to jest bezdyskusyjne , dlatego ja od lat twierdze żę robienie potwora z kabrioleta mija sie z celem , bo powstanie kolejny mistrz prostej, uważam żę silniki 2,0-2,8 spełniają swoje lansiarskie zadanie w 100%

 

Dokładnie to samo stwierdzam-to nie auto na wyścigi-jedynie lubie pocisnąć na autostradzie jak jakiś grzejnik w golfie IV zacznie się sadzić to go zaraz wylecze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

lesiek jestes artysta , a kazdy artysta lubi dobrze golnac i uzywac w zyciu , wiec wszystko na miejscu :mrgreen:

 

zaczalem zimowe prace nad swoim autkiem .

 

 

Dzisiaj dostala Max OBC z manetka i CHECK

PS. DZIEKI WIELKIE DLA VMASHER za podpiecie OBC Mam nadzieje ze blotniki rozepchane dzisiaj beda ci sluzyc i wepchasz teraz jakies walce. :mrgreen:

238nr6.jpg

 

I zostala na kanale na wymiane na nowe wszystkich gumeczek w zawieszzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany powoli realizuje zaczolem najwazniejsza zmiane czyli przeszczep serca hmm mam nadzieje ze na lepsze mlodsze zdrowsze to sie okaze.

 

Razem z chlopakami z FW Motorsport powoli przygotowuje serducho do przeszczepu.

ufycr0.jpg

 

zostaly powiekszone kanaly wydechowe z 44mm na 54mm przygotowane pod barany z s50

85ks7.jpg

dsc00789ha3.jpg

 

Barany juz po przymiarce

6538nj4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...