Skocz do zawartości

[Tas2die4] E46 330i R3d Cindir3lla


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Was na tym forum co drugie auto to "kameleon". Nie wiem jak mozna oceniac odcienie lakieru po zdjeciach i to jeszczcze z telefonu :-D

No chyba ze auto byloby srebrne,bo na takim kolorze od razu widac jak cos jest nie tak.

Gdzie tam niby kameleon jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy szoty z Wilczych z wczoraj:

 

131387621_sappspw.jpg

 

13116384_1732359547009382_71015912084793

 

13119816_457651794444979_581517834581656

 

Co do kameleona- jedyny element który czasem (zależnie od światła) się różni,to maska,ale to już zasługa poprzedniego właściciela, przez zimę może ogarnę,bo i tak są 2 wgniotki.

 

Co do wystawania kół i pokraki.. pokraki nie będzie, myślicie że w co niektórych projektach tutaj koła by tak nie wystawały gdyby nie kąty? ;)

Tutaj myślę, że nie ma nawet 3 stopni na ori śrubie, docelowo coś koło 4 ma być. W następny poniedziałek montaż camberów i zobaczymy co wyjdzie,na pewno będzie lepiej.

 

AAA wystaję to tak (mexiflush, też mi się to nie podoba, hejty za 3...2...1... :D )

 

13147682_457651817778310_505986428333571

 

Aaaa.. i szachownicy już ni ma :P

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koko2403, tak-w poniedzialek montaz, juz pisalem :wink:

 

A no widzisz jak ja czytam :wink:

 

Coś z tymi kierunkowskazami muszisz pomyśleć bo jakoś w sedanie strasznie się odcinają te białe kierunki przy lampach...(są ori?) chyba przydały by się tu depo dymione żeby wyglądało to jak całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Negatyw z przodu jest. Tylko mniejszy niz z tylu. Przod czasem przytrze przy skrecaniu pod gorke lub jakies wzniesienie,wtedy musze ostroznie z ruchami kiera zeby nie skonczyc z wgietym blotnikiem.

Tyl za to dalej dobija (choc juz mniej),ale glownie o ten trojkat w zderzaku. Jednak trzeba pomyslec o sprezynach od Stammka i twardszym amorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam resztę fotek z "sesji",czyli moich zdjęć z zacinającego się Canona z milionowym przebiegiem   :mrgreen:

 

Kameleon na zdjęciach to wina wlasnie tegoz aparatu, ustawiony byl na mega kijowa jakosc, tryb auto + przesadzilem troche z kontrastem   :/

 

bmw2jpg_sawxpxh.jpg

 

IMG0048jp_sawxpxr.jpg

 

IMG0017jp_sawxpxx.jpg

 

IMG0027jp_sawxpxn.jpg

 

bmw1jpg_sawxpxw.jpg

 

bmw3jpg_sawxpxq.jpg

 

bmw4jpg_sawxpnx.jpg

 

IMG0092jp_sawxpne.jpg

 

IMG0101jp_sawxpnw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...