Skocz do zawartości

BMW e30 325i Zender


rico7822

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Witam,jestem od okolo 2tygodni posiadaczem e30 coupe z silnikiem m20b25 kolor diamantschwartz metalic ,szukalem czegos w miare zdrowego nie wazne z jakim silnikiem bo mialo byc zaaplikowane m30b35,ale pojawilo sie ogloszenie w necie o tej to wlasnie e30 po rozmowie zgosciem juz na 95% go zapewnialem ze biore ,ale na zywo nie widzialem,i umowilem sie z nim dopierona drugi dzien,rano do mnie wydzwanialczy napewno bede bo ludzie mu dzwonia,mowie tak jestem na bank i sie zebralem,na poczatku jakos nie mialem przekonania bo auto bylo z uwalonym silnikiem i auto stalo na lawecie i przed tem stalo ok 2lata w szopie,a wiec tak auto ma caly oryginalny lakier miezylem czujnikiem cale i nie bylo bite ,podloga zdrowiutka  progi tez mial tylko jekkie rdzawki ale wszystko do ogarniecia.Zdjecia po zakupie i foty z wykonanych prac.2rpcqo0.jpg9gkcxt.jpg21altn7.jpg5eer20.jpgjfknr4.jpg2z6yy5k.jpg2lx8l1z.jpg1zgcfgg.jpg1675xcj.jpgoamzqu.jpg28qypo0.jpg23vcl90.jpg20qo1hu.jpg2zyy3iv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi własnie bardzo się podoba ten pakiet Zendera 

coś innego wogóle nie ma takich e30-tek...

Koła 3 lgt i będzie dobrze,wnetrze tez fajne Recaro...

Wszystko idzie w dobra stronę oby tak dalej ,a co do m30 

to też by tu pasowało,i może w przyszłość jakieś turbo...i Lala...

Pozdro i powodzonak w modach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...