Skocz do zawartości

[E36] Coupe 320i by radim


radim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

piekna laleczka.Przypomina mi sie moje byle e36 z 3 lata temu.wygladała jak brat blizniak prawie tylko ze moja byla czarna ale na tych fotkach to auto ma 3 kolory.na pierwszych fotkach jest czarna .,pozniej fioletowa i pozniej niebieska :mrgreen: Lakier niesamowity.Felga pasuje do tego auta jak ulał.Pokłony.Mam nadzieje ze ja kiedys zobacze na ulicach w stolicy.Napewno ucieszy mi sie geba wtedy bo mało takich rodzynek jeszcze u nas jezdzi po ulicach. Dzieki temu forum z kilku jezdzacych po Polsce w czasie zakładania tego forum teraz po 2 latach chyba od ruszenia z nim tych aut jest juz z 50 albo i wiecej .Mowie o typowych germanach.Piekna robota raddim.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he.dzieki Radim.Ja juz nie pamietam ale wtedy byla wlasnie na hammanie chyba .Wydawalo mi sie ze to jzu dluzszy okres ale faktycznie.w tamtym sezonie rok temu schnycle 3 tlg dwa lata temu hammany a trzy lata temu rondlee.Wpadaj do tarnowa kiedys.Jak nie teraz to w przyszlym sezonie jak by sie go robilo jeszcze.Chodzi o zlot oczywsicie.Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radim, kiedy swap ?:P

 

Zastanawialem sie nad tym długo... 2,8 mnie nie satysfakcjonuje. nie umniejszam oczywiscie wartości motoru 2,8 ale po prostu nie powala mnie jego charakterystyka nawet po zmianie kolektora na m50. Raczej zmienie auto niz silnik:) Kumpel zmontowal ostatnio cieniaka z silnikiem 1,2 z punto i skrzynią 6 .....to dopiero daje frajde z jazdy:D

 

Wpadaj do tarnowa kiedys.

Mam nadzieje że się pojawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkladaj m54

 

M54 ładnie lata w e36 cos ok 6 do paki, ale koszta dużo wyzsze....chyba wolałby zdrowe m50 b25 na chipie baranach i pustym wydechu - niewiele wolniajsza by była...a ten dźwięk :). A najlepszym rozwiązaniem byla by 3 litrówka z m3. Kolega z odnowionej żółtej M3 z tego forum na filmiku pokazal co potrafi autko jak ten motor jest zdrowy i drobne mody z głowa zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jeszcze jakie 1,2. Nie dlubane 1,2 8V ma kolo 10s do paki, a 16V ma kolo 9s wiec nie wiem czy to lepsze od b28

 

Oj kolego nie wiem czy nie bał bys sie tym jeździć :P Ja jak wysiadłem to mi sie łapy trzesly. Silnik oczywiście 16v z baranami i dolotem Węglarskiego, skrzynmia 6, buda pusciutka z kubłami. Scigał sie z sejakiem 1,2 turbo 140 koni i szly równo. A najlepszze miny mieli koledzy w Subaru :D...Jak przy 180 na trasie byli wyprzedzani.... Jeszcze dodatkowo wałki bedą zmienione na robione na wzór sportów od Swiątka - komp Sport i głowica pod to wszystko przygotowana.....

 

Równolegle drugi kumpel przygotowuje E30 z silnikiem od M5 e34 - w przyszlym tyg koniec prac...zobaczymy jak to bedzie chodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jeszcze jakie 1,2. Nie dlubane 1,2 8V ma kolo 10s do paki, a 16V ma kolo 9s wiec nie wiem czy to lepsze od b28

 

Przecież radim, napisał, że do cieniasa taki silnik włożyli. Chodziło mu o 16v a to w wybebeszonej budzie tak małego auta musi sobie dobrze radzić

 

Dobrze wiem ze chodzi o cc, jezdzilem paroma takimi cc wiec wiem o co chodzi. W pustej budzie 16V po lekkim dlubnieciu daje rade. Koncze OT a jesli ktos chce poczytac i pogadac o cc to zapraszam na autokacik. My trzymajmy sie jednak bawarek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...