Skocz do zawartości

E39 M5 by koko2403


koko2403

Rekomendowane odpowiedzi

haha popieram Binia teorie z tą dziewczyną :)

jak niechcesz robić klona Dawidowej eMki to nie rób polifta, atutem będzię bardzo duża łatwość w przyciemnieniu przednich świateł :) w e39 przedlift stosując przesłone uzyskuje sie tak samo świetny efekt świecącego ksenonu jak w e36 np... sam mam polift, a jak widze koleżki e39 w lusterku to zazdroszcze mu tych 2wóch świecących kropek tylko :)

bedziesz odswieżał zderzak zrób jak Dawid, odrazu wywal tablice i usuń dziurki po nakladce rejestracji,,, z resztą sam wiesz o co kaman :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje, widać, że bazowo zdrowa z bardzo podobnymi usterkami co u mnie na wyjściu jak ja kupowałem. Ja bym nie robił polifta z niej dlatego, że masz oryginał , ja jak kupiłem już była podłubana cześciowo na polift, fakt polftowa jest dużo świeższa z wyglądu przez lampy , ale odrestaurowany przedlift na maksa ma równie dobry wygląd , działaj z nią, dbaj o olej i baw się z rozsądnie bo to już nie jest zabawka dla chłopców   :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie dobre słowo i złożone gratulacje.

Wymontowałem fotel kierowcy w celu zawiezienia go na zszycie i brudu sporo więc wymontuję także drugi oraz tył i trochę poodkurzam
11.jpg
Zakupiłem także dywaniki sprawdzone już w Imoli które okazały się świetnie wykonane i wytrzymałe oraz niczym nie odbiegające od oryginału

22.jpg
Muszę ją trochę wypindrzyć bo widzimy się w Chotowej!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obuwie juz wiadomo jakie wleci  ? :D

Narazie seria puki nie ogarnę wszystkiego no chyba że się coś trafi ciekawego i nieoklepanego :wink:

 

Na chcwilę obecną nie odebrałem jeszcze fotelu od zszycia bo trochę mi nie po drodze ale ostatnio ciekaw byłem jak wygląda blacha od wewnątrz w nadkolach i na rancie przy progu gdzie lubi sobie wychodzić ruda.
Postanowiłem że mijsce to zabezpieczę od wewnątrz specjalnym środkiem do konserwacji firmy valvoline.
Dodatkowo zdejmując koło ciekaw byłem jak wyglądają tarcze i klocki bo wyglądały na zdrowe i sięnie myliłem
2.jpg
 
Ciekawiły mnie także sprężyny więc i im się przyjrzałem i okazało się że jest to zestaw KAW wraz z amortyzatorami 
4.jpg
 
Tak nadkole wyglądało przed czyszczeniem ale uż po zdjęciu nadkola :wink: wiadomo brud :wink:
1.jpg
 
I tutaj już po czyszczeniu :wink:
3.jpg
5.jpg
 
Zadziwiające jest dla mnie to że w aucie są wszystkie spineczki na swoim miejscu wszystkie śrubki takie jak powinny być, chyba nic nigdzie nigdy nie rozbierane oprócz oczywiście tego zawiasu   ;) ciekawie to wygląda
Jutro może już wreszcie ją zarejestruję i pojeżdżę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M5 klasa sama w sobie.Co do poliftu to każdemu podoba się co innego, mi osobiście polift się dużo bardziej podoba od przed, jeśli tobie też to zmień i nie patrz że komuś się nie widzi,to tobie ma się widzieć tym bardziej że zmiana odwracalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...