Skocz do zawartości

[e36] 328i Cabrio Individual ==>> Vitek


Vitek_Słupsk

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że dystanse 5mm bez kołnierza. Jak wyglada sprawa z przeglądami na dystansach w Niemczech? Nie myślałeś sobie wytoczyć dystansów z kołnierzem coby wyeliminować ewentualne bicie kół? 
 

Heble z 330ci Ci wejdą bo delikatnym oszlifowaniu klocków i jarzma na rogach. Miałem to samo na futurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Scythe napisał:

Rozumiem, że dystanse 5mm bez kołnierza. Jak wyglada sprawa z przeglądami na dystansach w Niemczech? Nie myślałeś sobie wytoczyć dystansów z kołnierzem coby wyeliminować ewentualne bicie kół? 
 

Heble z 330ci Ci wejdą bo delikatnym oszlifowaniu klocków i jarzma na rogach. Miałem to samo na futurach.

Nie wytoczysz 5 mm dystansow z centrowaniem, dystanse ktore mam maja dokument dopuszczajacy do ruchu, tzw Gutachten, musze jechac do Dekra i zrobic odbior, po czym wpis w dowod i mozna jezdzic bezstresowo.

Kola z dystansem 5 mm nie bija na szczescie, piasta wystaje na tyle aby kolo osadzilo sie na niej. Wczoraj przetestowane zarowno na landowce i autostradzie. Jedynie szpilki musze dac o 5 mm dluzsze.

 

nie bede szlifowal klockow i jarzm, dla mnie to najwieksza glupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak powoli się starzeje ;)

po 3 latach z Cabrio wyleciał wydech Bastuck i wrucił na miejsce seryjny. Cisza teraz jak nie wiem.

 

Ponieważ pedał sprzęgła stoi lekko krzywo, postanowiłem kupić zestaw tulei od vierliter.de który ma temu zaradzić, dziś w planach jest go wrzucić na auto.

 

 

IMG_3969.jpeg

IMG_3975.jpeg

IMG_3976.jpeg

IMG_3980.jpeg

E74D8C13-9451-4CA1-ADAA-0ABE2BA0D19B.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jedno foto strzelił mi brat:

 

Ogólnie po głowie chodzą mi ostatnio dwa pomysły, sprzedaż Cabrio lub powrót do serii. Chyba się naprawdę starzeje i te gwinty, szerokie wystające koła już mnie powoli przestają kręcić.

e8a1f68e-d87a-4e61-bdf0-634645b328bd.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie cię rozumie z powrotem do serii ,mam do samo tylko z e39,felgi leżą u mnie 3rok w garażu i jakoś nie mam chęci zakładać ,lepiej mi się jeździ na balonach wygodniej,,jedynie wydech muszę zmienić ,bo teraz to głową pęka ,jest to męczące ,są inne ciekawsze zeczy do robienia hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2023 o 08:18, Vitek_Słupsk napisał:

Takie jedno foto strzelił mi brat:

 

Ogólnie po głowie chodzą mi ostatnio dwa pomysły, sprzedaż Cabrio lub powrót do serii. Chyba się naprawdę starzeje i te gwinty, szerokie wystające koła już mnie powoli przestają kręcić.

e8a1f68e-d87a-4e61-bdf0-634645b328bd.jpeg

A ja bym proponował, przed podjęciem jakiejś decyzji, wybrać się na któryś GF. Dostaniesz motywacyjnego kopa i już nie będziesz miła głupich pomysłów. ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2023 o 08:18, Vitek_Słupsk napisał:

Takie jedno foto strzelił mi brat:

 

Ogólnie po głowie chodzą mi ostatnio dwa pomysły, sprzedaż Cabrio lub powrót do serii. Chyba się naprawdę starzeje i te gwinty, szerokie wystające koła już mnie powoli przestają kręcić.

e8a1f68e-d87a-4e61-bdf0-634645b328bd.jpeg

mam te same myśli co chwilę, na szczęście zaraz potem jakiś głos w głowie mówi "za pieniądze ze sprzedaży życia sobie nie zmienisz, a drugi raz takiej nie kupisz". no i stoi i się kurzy, Ty to chociaż jeździsz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bartek.P napisał:

A ja bym proponował, przed podjęciem jakiejś decyzji, wybrać się na któryś GF. Dostaniesz motywacyjnego kopa i już nie będziesz miła głupich pomysłów. ;-)

 

Nie mowie ze nie, ale ostatnio naprawde mnie juz to tak nie ciagnie. Zalapalem lekko innego bakcyla i sam mam milion mysli na minute. Puki co w tym roku zostaje Cabrio tak jak jest, co bedzie w 2024 zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
W dniu 19.06.2023 o 13:46, patryk_sdze36 napisał:

A to są z 3.0 czy 3.2, napisałem Ci wiadomość prywatną 

Z 3,2. Wiem ze pisales, aktualnie nie mam czasu na odp. Postaram sie w weekend odp.

 

takie tam z wczoraj 2 fotki:

 

054EA69D-B2B5-4CDC-BD3F-421780A01BA7.jpeg

36F7A4A8-BD4C-4A57-BC06-C2B7BEB68083.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...