Skocz do zawartości

[e36] 328i Cabrio Individual ==>> Vitek


Vitek_Słupsk

Rekomendowane odpowiedzi

Opalarka i rolka. I nie mam tu na myśli psucia błotnika czy coś. Bo to co ja widzę na tych zdjęciach + dołożenie 0,5 cala rantu  to kosmetyka. Zaufaj mi. Da się tak delikatnie to zrobić ze nikt sie nie kapnie i nic wielkiego nie narobisz. 
Wręcz dalej będzie jak ori. Ale to trzeba techniki i praktyki. 

ja wiem ze dla niektórych słowo rolka może oznaczać psucie błotnika ale spokojnie - mało widzieli, mało robili. ;) Pamiętaj jeszcze ze masz mimośrody, którymi też coś ugrasz zachowując estetyke. 
 Pewniej byś sie czuł przed lakierem ale to i tak małe piwko, do zrobienia ;) 

Ps, możesz jeszcze urwać delikatnie z fegi do 3mm.

np 2mm z przylgni piasty i 1 mm z pierścienia rotora. Oprocz tego ze ugrasz 3mm to wyrównasz rotory. A znając zycie przy acsach to wskazane. Na bank nie sa idealne proste. Bo acsy sa bardzo podatne na krzywienie, chyba jedyne z Felg 3tlg ktore zawsze na tokarce wychodza krzywe… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DERO napisał:

Opalarka i rolka. I nie mam tu na myśli psucia błotnika czy coś. Bo to co ja widzę na tych zdjęciach + dołożenie 0,5 cala rantu  to kosmetyka. Zaufaj mi. Da się tak delikatnie to zrobić ze nikt sie nie kapnie i nic wielkiego nie narobisz. 
Wręcz dalej będzie jak ori. Ale to trzeba techniki i praktyki. 

ja wiem ze dla niektórych słowo rolka może oznaczać psucie błotnika ale spokojnie - mało widzieli, mało robili. ;) Pamiętaj jeszcze ze masz mimośrody, którymi też coś ugrasz zachowując estetyke. 
 Pewniej byś sie czuł przed lakierem ale to i tak małe piwko, do zrobienia ;) 

Ps, możesz jeszcze urwać delikatnie z fegi do 3mm.

np 2mm z przylgni piasty i 1 mm z pierścienia rotora. Oprocz tego ze ugrasz 3mm to wyrównasz rotory. A znając zycie przy acsach to wskazane. Na bank nie sa idealne proste. Bo acsy sa bardzo podatne na krzywienie, chyba jedyne z Felg 3tlg ktore zawsze na tokarce wychodza krzywe… 

Nadkola już dawno są zrolowane, tak że tu jest nie problem. Problemem jest to, że w DE to nie PL, tu niektóre rzeczy nie przejdą tak prosto. Wystarczy że zmierzą felgi i już po ptakach. Najgorsze są konsekwencje, tu za zmiany w autach dostaje się punkty karne, a wystarczy ich 8 i żegnamy się z prawem jazdy. Toczyć rotorów nie mam nawet w zamiarach. Co do krzywienia się ich, to racja, sam już 3 prostowałem. Negatyw na mimośrodzie już od początku jest ustawiony na maxa, więcej negatywu nawet nie planuje. Nie chce koniecznie upchać 10,5 cala. Negatyw więcej jak 4 stp. dla mnie osobiście jest chory. Nie wygląda to fajnie od tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
W dniu 5.08.2022 o 14:26, bmw_e36.pawel napisał:

mi osobiście lepiej leży biały migacz ale tylko pod warunkiem że reszta oświetlenia nie jest przyciemniona np. lampy przednie i halogeny :) 

Wszystkie lampy sa seryjne, halogenow nie mam, są zaślepki.

 

dziś dostałem info że ranty są już gotowe:

 

 

BF4B1406-3777-4608-8130-A4FB0E62F13F.jpeg

26E46AE4-8A52-4B3F-A503-BE0237652779.jpeg

E92EA9A9-7EF6-4A3E-AD70-1D2BC7FE9E37.jpeg

E0FEF099-85DF-4EDD-B6F3-A0C4A35B4EAD.jpeg

F8A3AC6D-C368-408D-8897-D7C5A0A8AC9D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KUJON napisał:

Polerka rantów od wewnątrz niestety nie idzie w parze ze szczelnością opon przy naciągach. Nie jest to przesądzone ale bardzo często nie trzymają ciśnienia, chyba że założysz opony dolegające dobrze do wargi rantu to luz ;) 

Niestety wibracyjnie nie wypoleruje sie tak aby od wewnatrz nie byl tez wypolerowany, z tego co wiem, chlopak ktory to robil tez ma tak swoje ranty zrobione i wszystko trzyma, tu tez kolega korzystal z jego uslug i tak samo nic nie dolega felga. Zloze zobacze jak bedzie to trzymac. Ale wielkie dzieki za info.

 

a i z opona 245/35R17 nie bedzie az takiego naciagu na 10,5J17 jak przy 225/35R17.

 

 

dzis doszedl tez modul Bluetooth, teraz telefon dziala bez podlaczania kabla.

 

 

3B570419-7DCF-425A-8763-3DB1DB86D7D9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bmw_e36.pawel napisał:

tak to właśnie jest , sam uważasz aby nic nie zrobić i takie cyrki po zostawieniu auta wychodzą :(  teraz zostało ciągnąć dobrą kasę z ubezpieczenia aby na inne mody było w rekompensacie :)

Zobaczymy co wyjdzie, najgorsze jest to ze drzwi otwierają sie tylko na 10-15 cm. Nie zalezy mi aby na tym zarobic, a na tym aby byla naprawiona na oryginalnych czesciach, nie chce zamiennika blotnika ktory ma kierunkowskaz w innym miejscu, tak samo rant felgi ktory jest inaczej zalamany w zamienniku.

 

Broker moj juz dziala, zobaczymy co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomajx6m napisał:

A nie możesz zrobić w ASO z OC sprawcy??

Jasne ze moge, ale:

 

sprawca jest z Polski, ubezpieczalnia jest z Polski, pierwsze co musze ustalic kto jest partnerem w Niemczech, co do ASO w moim regionie, to nie sa polecani do takich spraw.

 

Lewy bok jest ladny, wiec takie tam fotki z kumpla 328i Coupe (obie Schwarz II)

 

 

250EAA22-C280-4C5B-A7DF-47C992AB9BB0.jpeg

2B5DAE13-421E-4C5B-AD93-3A2C7869441C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...