Skocz do zawartości

[E46] coupe 323 Araba


arab

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie wiem czy to z zazdrości o samochód? Prześmiewczy, zje...ny naród.............

nie wiem nie wydaje mi sie (albo sie oszukuje) mysle ze zdjecie auta i tlo nadawalo sie na demotywatory-mi to nie przeszkadza jedynie moge miec za zle nie usniecie blach..

PS. dzieki wszytkim za mile kometarze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak uzywacie zdjec juz w innym gronie , szerszym to mazac numery !! niektorzy sa jakimis ograniczonymi ludzmi nie zdajacymi sobie sprawy z konsekwencji takich czynow !!

 

 

a autko jak najbardziej zacne i bez polerki bylo fajne , jedynie co mi sie nie podoba to przerobka na m3 :) ale kto co lubi ja bym w mt2 ja zostawil i ja tak zrobil . ale jak pisalem sa gusta i gusciki wazne ze Tobie sie podoba no i jest germanem :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArAB.Jest bosko.Rasuje umysl.Jesli finanse beda to w przyszlosc swoja upodobnie dosc mocno w ten sam styl.jednak szerokosc emki to szerkosc emki,pokusil bym sie o wypchniecie tylnich kol bardziej ale i tak jest mocno no ale wtedy pewnie gleby bys juz nie dal takiej jak jest a jest zacna.Nr 1 w e46 bez dwoch zdan choc za granicami.teraz musimy my sie zebrac i cos stworzyc.obym cie zobaczyl na fescie Poznanskim badz Tarnowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...