Skocz do zawartości

[E46] coupe 323 Araba


arab

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o glebe to jestem bardziej niz zadowolony jak jej pstrykalem foty to morda sama mi sie usmiechala :-P

Czy w Rialach można zwiększyć/zmniejszyć sam rant?

jesli chodzi o 19stki to sa tylko trzy rodzaje cos w okolicy 1,5cale= 8,5j potem jest 3cale=10j i 4 cale=11j

SZCZERE GRATULACJE ZA TEN PROJEKT

A DZIEKUJE DZIEKUJE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

...... na syndykacie.de też jest dział (top) projektów które wyróżniają się z tłumu.........

 

tutaj jest to inaczej rozwiązane, ale takie jest moje zdanie, że skoro poświęciłeś na

 

przygotowanie auta do obecnego stanu dużo czasu, nerwów :) i pięniędzy to niech będzie

 

to forma mini "rekompensaty" za włożone wysiłki......... takich aut jak twoje nie ma wiele ;)

 

p.s.

poza tym trzeba pokazać, że nie tylko e30, e36 houbić należy, e46 też ma smaczek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech będzie

 

to forma mini "rekompensaty" za włożone wysiłki......... takich aut jak twoje nie ma wiele

banan na mojej buzi jest "rekompentä" :wink:

 

ale nie wiem czemu jakoś już na pierwszy rzut oka widać,że to nie oryginał M3.

to dobrze-jesli ktos sie zna to wie ile pracy trzeba w to wsadzic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle, niezle, fajne autko, mysle ze jak stanieja to bedzie wiecej e46 na tym forum bo narazie przeciez nikomu sie e46 niby nie podoba :) hihi co za klamstwa :) a zobaczymy co bedzie jak zaczna kosztowac tyle co e36 :P

 

właśnie nie wiem czy to wina ograniczonego światopoglądu czy jest tego jakaś inna przyczyna :mrgreen:

 

nie wiem czy ktoś słyszy głos wołającego w puszczy, ale dobrze by było gdyby to auto było w dziale GERMAN :roll:

 

arab taka mała sugestia z mojej strony, lecz nie wiem czy Co to podchodzi :mrgreen:

12135603311.jpg

 

/dokładki zderzaka przedniego ;) /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem czy to wina ograniczonego światopoglądu czy jest tego jakaś inna przyczyna

 

to polska mentalnosc :)

moze znajdzie sie kilka osob ktore rzeczywiscie przyzwyczaily sie do e36, ale prawda jest taka ze ladnie zrobione e46 wyglada lepiej jak ladnie zrobione e36 z tym ze zeby zrobic ladne e46 trzeba wiekszych nakladow finansowych jak na e36 i tyle. kasa, kasa, kasa. jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

ale latwiej powiedziec ze e46 po prostu jest brzydkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem czy to wina ograniczonego światopoglądu czy jest tego jakaś inna przyczyna

 

to polska mentalnosc :)

moze znajdzie sie kilka osob ktore rzeczywiscie przyzwyczaily sie do e36, ale prawda jest taka ze ladnie zrobione e46 wyglada lepiej jak ladnie zrobione e36 z tym ze zeby zrobic ladne e46 trzeba wiekszych nakladow finansowych jak na e36 i tyle. kasa, kasa, kasa. jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

ale latwiej powiedziec ze e46 po prostu jest brzydkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arab taka mała sugestia z mojej strony, lecz nie wiem czy Co to podchodzi

myslalem o czyms takim kiedys ale mi przeszlo :-P

na chwile obecna mam zalamke z tym parchem. wymienilem dzis przepustnice ale niestety to nic nie dalo-wiec kupe kasy wydalem na czesc ktora mialem dobra a jutro wizyta w serwisie i znow trzeba naszykowac pliczek "eurasow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...