Skocz do zawartości

[E36] MOMI///328i


MOMI

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy to nie odemnie Hartgasy :)

auto piękne, już pierwsze foty "po zakupie" sprawiły że przypomniałem sobie jak pięknym autem jest e36

Cosmoswartz po detailingu zrujnuje Ci stan umysłu :) pamiętam dziś dzień jak od Białego odbierałem Bandziora - nowe auto :)

co do wnętrza i koloru jedyne słuszne, choć czarne Sporty z nową skórką i czerwone pasy też by tu pozamiatały ;)

za włożoną pracę męga uznanie, jakbym Patryczken'a robote na moim byłym autem oglądał hahahha :)

nie zwróciłem uwagi czy masz tuleje acentryczne na wachaczach z m3? jak nie to tani fajny mod na układ kierowniczy

heble e46 bedziesz wkładał? bo mając tył ori 328 to dajac setup z e46 330 uzyskasz bardzo dobry rozkład sił

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Momi, mistrzostwo świata.

Powiedz z gwintu d2 racing jesteś zadowolony? musiałeś zmieniać też na przodzie sprężyny na krótsze żeby auto lepiej siadło? 

Bo u mnie przed zmianą auto na maks opuszczonym gwincie od ziemi do zderzaka było 14 cm luzu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna... 

Jak dla mnie prawie idealna...

Ja bym tylko dał ciemniejszy kierunek, czarne Vadery, nerkę ori srebrną i  Business CD.

 

Zawsze będę miał sentyment do czarnych kebabów na Hartge  :-D ale mając do wyboru jeszcze ACSy, sam nie wiem na czym bym wolał jeździć... pewnie zmieniał bym koła co tydzień... he he. 

 

P.S. Krawędzie dekielków w Hartge trochę Ci wpadają do środka... estetyczniej byłoby gdybyś zrównał je z powierzchnią rotora(wystarczy pod dekielek coś podkleić). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wjechanie na forum i wszystkie prace na + , i jak zrealizujesz jeszcze te prace które opisałeś będzie mega :) I wiem że każdemu podobają się czarne nerki ale w tym przypadku bym zostawił chromową bo przykład Zkumeku pokazuje że może być dobrze z chromową nerką przy tym lakierze ale jak zrobisz to już twoja decyzja.Działaj! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun za wkład w auto i podeście profesionalne w

modyfikacjie auta....

Pięknie widać z jakiego brzydkiego kaczątka zrobił się,

Piękny Åabądż...Działaj dalej bo czarna sucz jest tego warta...

A jeśli chodzi o koło to Hartge robi robotę ale 

Sznycle pozamiatają system w tym temacie...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...