Skocz do zawartości

[E36] MOMI///328i


MOMI

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Wam powiem szczerze, że ten kolor wnętra na żywo jest totalnie zajedwabisty! Bardzo dobrze gra to z czarnym nadwoziem i jest po prostu mistrzem. Nadał bardzo dużo charakteru. Kolo szerokościami idealne, z tyłu 245 jest bardzo widoczne, bez spasów na siłę i 11.37j byle było jak najwincyj. Tak to właśnie powinno być bo tu jest wyraźna granica między męskim GS a rejsizmami naciągami i gówniarskimi spasami. Do tego na moich oczach to auto zrobiło 3500km do Chorwacji w tym roku i za każdym razem powodowało uśmiech na gębie.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2017 o 22:18, kamils13 napisał:

A ja Wam powiem szczerze, że ten kolor wnętra na żywo jest totalnie zajedwabisty! Bardzo dobrze gra to z czarnym nadwoziem i jest po prostu mistrzem. Nadał bardzo dużo charakteru. Kolo szerokościami idealne, z tyłu 245 jest bardzo widoczne, bez spasów na siłę i 11.37j byle było jak najwincyj. Tak to właśnie powinno być bo tu jest wyraźna granica między męskim GS a rejsizmami naciągami i gówniarskimi spasami. Do tego na moich oczach to auto zrobiło 3500km do Chorwacji w tym roku i za każdym razem powodowało uśmiech na gębie.

Pozdro

 

Hehe dziękuję ale ten wyjazd jednak w dużej mierze bardziej przyprawił mnie o siwe włosy niż o uśmiech na gębie :D zwłaszcza jak rozwaliłem sobie zderzak i chłodnice, nie wspominając o powrocie 190km bez alternatora :D ale co nie zabije to wzmocni a przy okazji dziękuję za pomoc piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
4 godziny temu, high-tech napisał:

Marcin, co to za opony, bo rozmiar już znam, a siadło w tym setupie idealnie zarówno na felgę, jak i na auto.

pozdro

ps. i zupełnie nie wiem gdzie tam niby z tyłu japa lub brak spasu przy 17 :D

Zarówno na ACS jak i Hartge Hankook Ventus V12 Evo...
Dzięki również uważam, że jest to idealny setup dla kebsa :-)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie mi się czytało twój temat, mega podejście. A prawda jest taka że na obu felgach twój kebs wygląda grubo, zostawiłbym oba komplety i zmieniał co sezon :)

Teraz zostało tylko Vadery dać w czerwień i będzie komplet ;)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi proszę dokładnie, jaki masz setup jeśli chodzi o tył ? Felga 10J et30 + 245/35 ? Ranty rolka ? pchane ? sprężyny betony ? Jakie kąty ? Bardzo ładnie Ci wypełniła nadkole i chyba u siebie też pójdę w taką oponę bo jednak 215/40 na 10J wygląda kiepsko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Blitz napisał:

Powiedz mi proszę dokładnie, jaki masz setup jeśli chodzi o tył ? Felga 10J et30 + 245/35 ? Ranty rolka ? pchane ? sprężyny betony ? Jakie kąty ? Bardzo ładnie Ci wypełniła nadkole i chyba u siebie też pójdę w taką oponę bo jednak 215/40 na 10J wygląda kiepsko...

215??

225 lepiej 

245 to min naciąg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie są pchane błotniki i żeby je wypełnić na naciągu 215 to musiałbym zrobić mega glebę czego nie chcę. Myślałem właśnie o 225/35 lub 245/35. Mimo wszystko boję się, że bez kątów powyżej 4st. i sprężyn betonów to 245 będzie tarło. Przemyślę jeszcze i spasuję wszystko na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Blitz napisał:

Powiedz mi proszę dokładnie, jaki masz setup jeśli chodzi o tył ? Felga 10J et30 + 245/35 ? Ranty rolka ? pchane ? sprężyny betony ? Jakie kąty ? Bardzo ładnie Ci wypełniła nadkole i chyba u siebie też pójdę w taką oponę bo jednak 215/40 na 10J wygląda kiepsko...

ET dokładnie nie liczyłem bo już nawet nie pamiętam jak to się robiło...

Felga z tyłu oryginalnie 9J ET 45 bęben 7.5 rant 1.5 - dołożyłem 1.5 cala rantu. 

Felga z przodu oryginalnie 8J ET 33 bęben 6.5 rant 1.5 - dołożyłem 1 cal rantu. 

Opony Hankook Ventus Evo 2 

215/40 - przód 

245/35 - tył

Błotniki zrolowane, ciut wypchnięte jak na zdjęciach. 

Sprężyny oryginalne z gwintu D2 Racing. 

Kąty zrobione na seryjnych mimośrodach ok 2.5-3 stopnie. 

Wszystko jest w temacie...

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Mi się bardziej podobała na hartge, ale nie można powiedzieć, żeby na ACS wyglądała gorzej. Po prostu inny klimat, tam było ostro i zaciski do nich pasowały, tu trochę kują w oczy przy ACS. Piękna fura, jeden z moich ulubionych kebabów, ścisła top5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze ;)

Czekam z następnym updatem aż uzbieram wszystkie graty - został mi jeszcze jeden element układanki do zakończenia modyfikacji w tym aucie  B)

Dział jest odpowiedni, auto nie było jeszcze na żadnym Germanfeście, więc nie ma co tu dyskutować o PD :)

Mam nadzieję, że na przyszły rok uda się zakończyć wszystkie prace i na żywo zaprezentować czarną :) 
 

Setup na przeglądy techniczne :D:

368.jpg.4997058d6f69ffc71dc8abee4032cbc0.jpg
i aktualny przed demontażem :D:

369.jpg.3d8fb42cd97907ac7fa6ee0c48811c6c.jpg

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...