Skocz do zawartości

[e46] High-Tech e46 coupe 318CI


high-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się przesiąść z 900rr na 1000rr ale szukałem igły... i szukałem... i szukałem... i trafiła się igła GSXR1000 i choć słono zapłaciłem, to nie żałuję, ale jakoś nie mogę się dobrze w niego wkleić, ale k6 niestety w takim stanie nie znalazłem.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dziada umyłem i coś tam porozkręcałem...

 

ht1_zps3r2bibhr.jpg

 

ht2_zps5lhaiqez.jpg

 

ht3_zpsvzrseyxb.jpg

 

Ale mimo, że z kółka się cieszyłem, to chyba za szeroko na dupowóz :/

 

htt2_zpsaopjeq4b.jpg

 

htt1_zpshvok9lqt.jpg

 

Z lepszych informacji - dziś zaskoczył mnie telefon z rana - POTRZEBNY NA GWAÅT M43TU :)

 

A więc schemat jak zwykle ten sam - kupi, wydłubie silnik, trzyma, nie sprzeda, będzie robił.... :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol koniobijco je***y farmazonie, gdzie moje RS'y?! du** znów zaswędziała i postanowiłeś poskamleć?! Oby Ci moje "a nie mówiłem" w gardle nie stanęło buahahahaha! Choć wtedy i tak obrócisz to w żart a do poduszki będziesz płakał, że hajtek hu* do***ał i ci przykro ;) Wyłącz internet jak piszesz w moim temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapka -> 6er stoi i jeść nie woła -> jeszcze będzie czas...

 

MAXX -> ogień to będzie z klasyka, np 850, które też zostawiam sobie na "emeryturę"

 

A to jest zwykły kebab, dupowóz, auto do codziennego przemieszczania, które sobie dłubię pod siebie, żeby było przyjemniej wsiadać z rana i wysiadać późnym wieczorem.

 

Dlatego proszę nie wymagać od tego "projektu" nie wiadomo czego, bo w wielu przypadkach jest to odpowiednik golfów, seiczentów i innych wynalazków jakimi jeździ na codzień większość forumowiczy...

 

M54B30 jest moim zdaniem na tą chwilę i na takie potrzeby idealnym rozwiązaniem i spoglądać mógłbym conajwyżej na m57b30, ale nie chcę kopciucha w manualu już, a automat mi do tego kebsa nie pasi :P

 

13002527_1119053454808764_47349345529353

 

12973016_1119053458142097_28676566961074

 

12968174_1119053468142096_60066802319477

 

ps. jeśli oklepane coupe z rollbarem i m54 nie jest w moim stylu, to już nei wiem czy się mam cieszyć czy ubolewać, że co chwilę inne łatki mi przyszywacie :)

Chyba cieszyć, bo jest satysfakcja skoro tak trudno mnie zaszufladkować hahaha

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje RS-y ?? 

ja żadnego bólu du** nie mam....bo co ty tam sobie robisz wisi mi niskim kalafiorem, ja ciebie po prostu nie lubię za to jaki jesteś i tyle, z resztą nie muszę cie lubić, za to muszę przyznać, że szanuje twoje umiejętności i wiedzę jaką z pewnością masz....to jest forum i mam prawo się wypowiedzieć, czy się to tobie podoba czy też nie....

 

po prostu przestań bić konia nad samym sobą i tyle 

 

auto....E46 po swapie, srebrne coupe....i co można jeszcze napisać na tą chwilę ? nie ma ani rewolucji ani rewelacji :) buziaki haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum o autach BMW i modach w kierunku GS lub TOP SERIA lub PRE GERMAN a nie o tym czy się kogoś lubi czy nie.

 

Jak logujesz się tu na forum i wchodzisz do mojego tematu tylko po to by posapać i poprzesyłać buziaczki, to ja ci zdecydowanie polecam zmienić forum,

bo chyba kolorystyka czapek letnich wzbudziła w tobie nieporządane tu emocje. Rozumiem, że twoje nietuzinkowe podejscie do mnie i do tego tematu to jest ta twoja indywidualność i rewolucja... jak widzisz rewelacji żadnych swoim hujowym zachowaniem nie wywołałeś, ale fajnie, ze się spełniasz w swojej misji, hahahaha.

 

No to Karolu, do zobaczenia za kolejny miesiąc.... Wtedy to już  nie będziesz stękał, a raczej płakał, że jak to HT jeszcze e46 nie sprzedał, je***y cmok ma te swoje e34, e31 i e24, a jeszcze to e46 trzyma i e36 hahaha....

 

Nie wiem o cmok ci chodzi, bo sam sobie zaprzeczasz... "to jest forum",  masz prawo, bla bla bla.. Tak, to jest forum, mam prawo założyć galerię... mam prawo umieszczać postępy z prac i dokumentować sobie zakupy fantów... A jeśli masz zamiar dalej pajacować, to zastanawiam się tylko kiedy to odszczekasz, bo już kakao zatkao, a wkurwienie ci rosnie z każdym dniem i każdym modem w tym e46 :D

 

ps. jesteś jedyną chyba osobą która bije tu sobie konia pode mnie, jesli jeszcze tego w tym temacie nie zauważyłeś :D

 

Czuję tą presję, ale to akurat jest dość motywujące :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=zb6nn_H6i60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...