Skocz do zawartości

[e46] High-Tech e46 coupe 318CI


high-tech

Rekomendowane odpowiedzi

że co ? że nikt nie stawi reperaturek progów ? człowieku wyjdź z syndykatu i zobacz jakie gnioty ratują ludzie...albo włącz tv i zobacz sobie "kup i zrób" 

 

a Wy dalej szukajcie najzdrowszych aut na swiecie żeby tylko nie trzeba bylo płacić blacharzowi....wkładajcie M paki 330i fotele gwinty i gotowe projekty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje byle gówno z najbardziej zjebanym silnikiem na świecie

 

Ujowo spasowana ,brak shadow(bh tez pewnie nie ma) środek uj***ny jakbyś Syryjczyków przewoził przez granice..!

Chciałeś zabłysnąć?!

Nie rób brudu u kogoś w temacie skoro *uja masz do powodzenia....Nie podobają Ci sie zasady panujące tutaj to wypierd*alaj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mi typ wyjeżdża, że kupiłem byle gówno, a teraz wrzuca w mojej galerii zdjęcia swojego auta pisząc, że jest pasjonat, bo gruz ratuje.

Kurtyna!

 

Forum płacze ze mną... ze śmiechu!

a zobacz jak ladnie przód wygląda-a to tylko jedno foto-wąska maska -z big wgniotą,szeroka nera i kierunki trochę do błotników nie pasuja....

Koles w co Ty grasz??

Przeciez jest wolność w naszym kraju-możesz robić tak samo-kupuj,dokladaj i sprzedawaj za naprawdę gruby chajs-jeśli naprawdę CI się wydaje,ze na tym robi się kasę. HTT robi co lubi i to jego prywatna sprawa. Może sprzedawać 318 za 50 tyś a Ci nic do tego. ja to nazywam tak- w kolesiu odzywa się" polaczkowatość"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone e34 v8 manual to ja miałem jakieś 5 lat temu, ale sprzedałem Brzytwie, bo było zielone :D

 

Brzytwa nie jest pasjoatem, bo kupił e34 w którym nie trzeba wstawiać rarytasów typu REPERATURKI BÅOTNIKÓW lub REPERATURKI PROGÓW :D

 

Ja na tamtym e34 z tego co pamiętam nic nie zarobiłem, ale pojeździłem trochę, Brzytwa kupił za 10k, wsadził pewnie ze 20 i sprzedał za 23, ktoś tu nazarabiał na tym syndykatowym projekcie.

 

A MALEC, który mieszka blok obok, nadal je ma, nawet w weekend wyciągnął po zimie :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czytam i czytam i smiac sie przestac nie moge.czyli najlepiej kupic gruza z rozpadajacymi sie progami i reszta. no tak kup gruza wsadz w niego tyle pieniedzy aby go naprawic a potem jeszcze powsadzaj fanty. i miej ta pewnosc ze jezdzisz gruzem wyszpachlowanym po sam sufit.tok myslenia niektorych ludzi poprostu powala. wsadzil chloposzek dobre kolo do seryjnego e34 porobil fotek i mysli ze ma mega germanski projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz autogruz za 10, robisz za 5 wsaszasz 10 w bajery i masz projekt za 25 uch ach, tacy ludzie nie rozumieja jak za baze nawet golasa mozna dac np 15 bo tylko buda zdrowa. 
dlaczego np e36 ktos ceni 20k jak mozna za 7 wyrwac
dla jednych Imola dla innych Czerwony 
temat rzeka  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Hejter wkurwił hejterów, bo jeszcze auta nie sprzedał :D

 

5000km przejechane, wczoraj z Gdańska kółka sobie Włoszka przywiozła ;)

 

No i do trzech razy sztuka, dopiero trafiła się e46 z nietkniętymi zderzakami, poprzednie dwa komplety poszły w Polskę...

 

Więc trzeba rozbierać auto do lakieru i spawania dziur w progach, hahahaha

 

Merc z Kaliforni też dziurawy, to może i ten sam lakier na dwa szroty Mirka Hajteka przed handlem się zrobi od razu.

 

 

haj_zpsrjcd0ptj.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...