Skocz do zawartości

[e60] Utaś_e36 Bmw 545i


Utaś_e36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Jednak bmw to choroba nie uleczalna, i po 2 latach bez bmw sprawiłem sobie e60 z dość zacnym piecem n62b44. Na początku nie byłem za automatem i szukałem m54b30 w manualu ale po zrobieniu trasy 1100 km za igła lalka zmieniłem swoje zapotrzebowanie, i trafiła się taka sztuka. 

545 ma założony gaz BRC na dwóch parownikach tak że chodzi tak jak ma chodzić i nic sie jej kompletnie nie dzieje.

Auto jak dla mnie to jest wystarczająco wyposażone. 

Auto ma dołożone troszke rzeczy jak klapa z pilota, odprowadzanie do domu, ma zrobione mp3 itp itd.

Auto co napewno to musze schamować i zobaczymy ile wypluje. 

Temat zakładam bo chcę się dowiedzieć troszke rzeczy od Was, chce troszke  :) modyfikacji wprowadzić i chce to wszystko tu rozkminiać, gdyż na SYNDYKACIE SIE WYCHOWAÅEM.  :)

 

Co do planów to:

1. m pakiek kompletny 

2. czarna podsufitka

3. kierownica od ///M jak to nie dużo roboty 

a reszta to nie wiem co by tu modzić, po co w sumie... to ma za***rdalać :)

Pozdrawiam Wszystkich.

 

1zbyqsx.jpg50fsw0.jpg2poqhck.jpg2q8yjyg.jpg2elupev.jpg

 

 

 

Vehicle Identification Number WBANB31030B081786

Type NB31 Model 545i - EUR Development Code E60 Chassis LIM Steering LL Doors 4

Engine N62 Displacement 4.40

Power 245 Drivetrain HECK Transmission AUT

Color Silbergrau Metallic - A08

Upholstery Leder Walknappa/skin/schwarz - LDSW Production Plant DINGOLFING Production Date 9000

 

Options

205 Automatic Transmission Automatic Getriebe

217 Active Steering Aktivlenkung

226 Sports Suspension Settings Sportliche Fahrwerksabstimmung

229 Dynamic Drive Dynamic Drive

300 Emergency Wheel Notrad

302 Alarm System Alarmanlage

319 Integrated Universal Remote Control Integrierte Universal-fernbedienung

430 Int/ext Rr Vw Mirror W Aut Anti-dazzle Innen-/aussenspiegel Aut.abblendend

431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend

438 Wood Trim Edelholzausfuehrung

441 Smokers Package Raucherpaket

456 Comfort Seats, Electric. Adjustable Komfortsitze Elektrisch Verstellbar

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

522 Xenon Light Xenon-licht 524 Adaptive Headlights Adaptives Kurvenlicht

541 Active Cruise Control Aktive Geschwindigkeitsregelung

591 Lt/aly Wheels/star Sp.

124 Runflat/mixed Lm Raeder Sternsp.

124 Notl.mischb. 609 Navigation System Professional Navigationssystem Professional

610 Head Up Display Head-up Display

620 Voice Input System Spracheingabesystem

644 Prep. For. Mob. Ph. Bluet. Interf. Handy Vorb. Mit Bluetooth-schnitts.

672 Cd Changer Bmw For 6 Cds Cd Wechsler 6-fach

677 Hifi System Professional Hifi System Professional

698 Area-code 2 Area-code 2 8SA Country Spec. Release Of Navigation Laenderspez. Navi.-freischaltung 8SB Country Spec. Release Of Telematic Laenderspez. Telematikfreisch. 8SP Cop Control Cop Steuerung

855 Language Version Italian Sprachversion Italienisch

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

877 Deletion Cross-over Operation Ueberkreuzbedienung Entfall

884 Italian / On-board Documentation Italienisch / Bordliteratur

928 Tyire Control Reifensteuerung

 

Standard Equipment

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

563 Lights Package Lichtpaket

785 White Direction Indicator Lights Weisse Blinkleuchten
 

 

b081786_ext.png

 

 

 

 

 

 

 

b081786_int.png

 

Kilka fotek jesze nie mojego autorstwa, ale wklejam co by pogląd był do obgadywania :)

2cpfepc.jpgfbgepz.jpg2j4u1vk.jpg

 

 

1zqppxf.jpg

 

Auto proszę o przeniesienie do top Serii. Więcej o aucie napiszę z czasem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawiłem sobie e60 z dość zacnym piecem m62b44. 

 

M62 to byśmy wszyscy sobie życzyli, żeby były instalowane w e60, to niestety wredne i wadliwe N62, które ma problem z chłodzeniem i jej słynną rurką. Jak nie było tam zaglądane to radzę na początek zająć się tym wrednym problemem, żeby nie narobić sobie wiele większych kłopotów.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pomyłka już poprawiam.  :-P Odnośnie rurki, nie panikuj, wiem o tym i licze sie z tym, tak że spokojnie  8) Bolączki tego silnika też już nam także bede ogarniał temat, oczywiście z Waszą pomocą, bo po to temat założyłem żeby tu zasięgać informacji. piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piec fajny,ale gaz to ktos zalozyl malo estetycznie,troche wstyd otwierac maske :-P

 

To są takie rzeczy że jak coś można to przerobić, a najwyżej do fotek nie bede maski otwierał  :-P

a z auta ja już jestem zadowolony :mrgreen:   

PS: Patryk mogę mieć nie raz wiele pytań do Ciebie tak żę bądź wyrozumiały dla mnie  piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak. jutro mam wolne wiec chce zmienić kolor ringów z białych na żółte i pytanie jakie żarówki kupić i wsadzić?? może jakieś led canbus albo cuś??

I wydaje mi się ze łezki pomarańczowe słabo mi świecą, da rade zmienić na jakieś mocniejsze żarówki?? jak tak o na jakie?? Chyba że przedliftowe łezki nie będą świecić tak mocno jak te lci... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ringami najlepiej powrocic do oryginalu.. zakoduj sobie swiatla dzienne w przedlifcie [/size]super wygladaja[/size]

 

Więc napisz mi prosze jak to zrobić albo podeślij jakiś instruktarz bo przecież sam to za sto lat nie dojde do tego :drive: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kto z was miał problem z telefonem w swojej e60? Chodzi o to ze telefon sie połączy i dziala mozna gadac iitp itd ale robia sie jakies jaja z radiem, rozlacza, przerywa. Teraz jest to ominięte pętla i wsio bangala bez jakis tam bł ędów . Czy walniety mam modół od bluetooth ? Ten modół ma jakas swoja nazwe[emoji6] niepamietam. I drugie pytanie czy macie swoje Iphony sparowane z e60? Pozdro.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich. BMW ma sie dobrze, żona śmiga na codzień nią do pracy[emoji6] jezdzi to auto jak wściekłe, zadowolony jestem bardzo. Z autem nic nie robie narazie poza nawoskowaniem auta co by w zime lepiej było dla lakieru. Pozdrawiam. 27865267d774518adf36e9fe6b304fce.jpg5165d3e584acf34806968c0a9df371d7.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZYCHA coś ten kolor modny u nas w górach ostatnio[emoji4]. A tak po za tym bylem dziś na zakupach w krakowie w SHINY GARAGE. Dokupiłem co mi brakowało[emoji3] jak zwykle miła obsługa i fachowa porada co wybrać.8af2c8bf28b46897673067803b5d8d8f.jpg

Ale ale, potrzebuje pomocy bo:

MAM PROBLEM Z TANKOWANIEM BENZYNY CO WSADZĘ PISTOLET I NACISKAM TO GO ODBIJA JAKY BYÅO PEÅNO PALIWA ALBO JAKBY BYÅO ZAPOWIETRZONE COŚ. Miał ktoś z was taki problem? Jak to rozwiazać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...