Skocz do zawartości

[e87]basti 116i


basti

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciał bym przedstawić wam moje bmw e87 auto jest dosc nietypowa baza na jakie kolwiek modyfikacje ale mi udalo sie zrobic w nim trochę zmian  póki co auto przeszlo zmiany stylistyczne założone zostały zderzaki tyl m pakiet przod m1 lampy zostaly wymienione na soczewki tylne na polift nakladki na lusterka carbon lotka na klapie m performance zawieszenie air ride system kolo 19 oems  8,5  10j środek zostal zamieniony prawie cały na m pak póki co czekam na fotele w planach jeszcze pare zmian mysle wrzocic większe serducho tarcze zaciski i zobaczymy co jeszcze czekam na opinie jak wam leży to auto 

auto tuz po zakupie

90659965188898587203.jpg

 

01148029395196670787.jpg

 

auto na gwincie i feldze dare

20340113450675787024.jpg

 

aktualnie

19093265681203278841.jpg

02272151400139709923.jpg

74444473450548282572.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem auto na żywo i metamorfoza z tego co było jest ogromna - teraz to BMW wygląda "mega" a "air" to super sprawa do użytkowania na co dzień, jest bardzo komfortowy i po trzech latach na gwincie który miałem w cabrio a teraz na pneumatyce w X5 to inny świat i jeździ się nie dość że wygodnie to wszędzie wjadę :P

 

Jedyne co ja bym tu tylko zmienił to Felgi - ale znając ciebie obecne zaraz ci się znudzą i kupisz coś jeszcze lepszego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie tutaj te koła wyglądają... Auto prezentowałoby się dużo lepiej na skręcanych 18" . 

Przydałoby się coś mocniejszego pod maską, bo nijak to się ma do agresywnego wyglądu ;)

 

A naklejka na przedniej szybie wieje choojem na kilometr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za koło na 3 zdjęciu? Daj więcej zdjęć na tym kole bo tam to chyba się jeszcze jakoś prezentowało.

Przydałby się jeszcze vin i zdjęcia wnętrza.

Pisze nad fotką że to ulubione koła syndykatu są :twisted:  Ale zgadzam się że jakieś ORYGINALNE koło w tym stylu wyglądałoby tutaj lepiej  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze nad fotką że to ulubione koła syndykatu są :twisted:  Ale zgadzam się że jakieś ORYGINALNE koło w tym stylu wyglądałoby tutaj lepiej   ;)

Tak, sorry. Teraz jak przejrzałem ponownie galerię zanim zobaczyłem odpowiedz to się sczaiłem, moja wina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milo mi ze projekt sie podoba co do sirodka caly czas w trakcie prac troche klamotow tam wleci tak ze zrobie pare fot jak to wygladalo przed a jak po zmianie tak jak pisalem czekam na fotele bo poki co teraz jest standard tylko grzanie tylka  co do kol zobaczymy caly czas szukam cos fajnego w dobrej cenie jak sie cos trafi te na zywo wygladaja lepiej ale to kwestia gustu co do wlepy mozna wpasc na strone na fb low era bardzo fajne projekty  naszej grupy zapraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...