Skocz do zawartości

[E30] miroll --> 320i 1985 2D


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

No i po latach niewdziecznego dlubania kebaba w koncu zrealizowalem swoje marzenie - e30 R6 w waskiej lampie. Kompletnie nie bylem na kupnie wersji 2d (chcialem cabrio) jednak gdy ja zobaczylem po prostu musialem ja miec. W duzym briefie jest jedna wlascieilka (tak JEDNA) od poczatku (luty 1985) do lipca 2008 (23 lata w jednych rekach). Kolo zapasowe nigdy nie bylo uzywane tak samo jak lewarek i narzedzia. 139 tys przebiegu , na ile realnego - to juz mozecie ocenic sami.

 

Na razie jest bidnie i seryjnie ale jak wiedza wszyscy plan na auto bedzie inny --> MT1/9x16/startec black/dobra ziemia. Graty juz od dobrego poltora roku czekaja w garazu :)

 

P.S. Zadnych swapow i milardow kuni nie bedzie, ten motor tak ladnie pracuje ze nie mialbym serca go wyrywac, B25 mam w e36 ktorej tez nie zamierzam nigdy sprzedawac.

 

Przepraszam za fotki z otomoto ale nie mialem czasu jeszcze zrobic sesji. Na razie jestem na etapie zalatwiania papierkow.

 

d5f4e4688099fc51med.jpg

3399eed1aca8876fmed.jpg

e478c4d3fa7dfcdamed.jpg

e8796fe36a3efae5med.jpg

73586d396aea14bdmed.jpg

8ff6f37be8804ae6med.jpg

f6c1f18ab2e16aacmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

widziałem ja jescze jak wisiała w ogłoszeniach, po zdjeciach myslalem ze jest gorzej ze stanem mam podobny bardzo setup ten sam kolor silnik i kolor tapicerki tylko nie mam pradu w szybach i sportsitze, widze ze taki sam meksyk z tymi całym podcisnieniami pod maska jak u mnie :-D

Powodzenia w modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
narazie rewelacji nie ma, ale wierzę w Ciebie :)

 

Buda nie jest zgnita calosc do porpawek bo wszedzie rysy albo parchy ale to sie zrobi. Tak czy owak jest zabaweczka na kolejne pol roku rzezby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Doszlo troche nowych gratow:

 

HARTGE przepolerowane

obraz23004fe4.jpg

 

kiera m technik II

kierailewarekwr1.jpg

 

uchylne tylne szybki (znawcy wiedza jak o nie ciezko...)

szybyuchylneon4.jpg

 

No i najwazniejsze - MAM ZOLTA HELLE na przod :) + gelb halogeny :) Jak dojada to porobie foty i wrzuce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Miroll ja cie podziwiam że chce ci sie bawić w taką rzeźbę , mam nadziej tylko że kebab przez to nie umrzę śmiercią naturalną.

 

Nie no ja nie z tych upalaczy. Kebab mial mala wycieczke na morkym w swiezo zaorane pole czego efektem jest zderzak do malowania (na szczescie nie popekal) oraz przyszla wizyta w aso po plastiki na przod (dokladki gt eckeny i oslony pod spod). Niestety to wszystko przywiozlem do domu w bagazniku polamane :)

 

Bede go robil bo jak wiadomo nie chce sie z nim rozstawac, ciezko by mi bylo kupic kolejne e36 teraz ktore jako tako by mnie satysfakcjonowalo. W tej zostalo na prawde tylko kilka poprawek.

 

Mam nadzieje ze sie spreze z e30 i e36 na wiosenny Tarnow. W planie jest powrot do tego co bylo + nowe opony (to przez nie mialem niekontrolowana wycieczke). Chce tez obszyc dwa przednie fotele z lokciem (to na pewno bo ta zjechana cerata mnie juz doprowadza do szalu).

 

Co do e30 i rzezby... zobaczycie je na zywo.... jest w 5 razy lepszym stanie niz moje e36 jak je kupowalem... Buda jedynie ma kilka parchow na tych tylnich rantach nadkoli od wewnatrz (zewnetrznie nic nie wylazi jeszcze), jednak rysy po calym samochodzie kwalifikuja go do polozenia nowego lakieru. Dobrze sie sklada bo chyba zdecyduje sie na ten odcien ktory jest na e36 i beda siostry :) Jakos ten firmowy akryl mi sie nie widzi, nie ma tej glebi.

 

Co do modow e30 to wiekszosc czesci uzbieralem juz sobie wiec specjalnej walki nie bedzie. Jeszcze tylko przednie zolte lampy z zoltym halogenem musza mi dojechac od Barbiego. Tak poza tym to mysle ze mam dosc zdrowa serie do modow.

 

Ladne e30 to jest IMHO cos przez co kazdy fan BMW w swoim zyciu przejsc powinien. Ja na waska zachorowalem dobre 2 lata temu i wiedzialem ze predzej czy pozniej taka kupie (tyle ze nie mialo to byc coupe...):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
miroll, chyba tez se taka kupie :D :D Jak mial kiedys ta czarna adamwsb to mi od razu sie e30 zapodobalo :D

 

Polecam jesli lubisz sam dlubac. E30 to bardzo wdzieczne autko do rzezby, prosta przemyslana konstrukcja. Tyle ze o frykasy juz dzisiaj ciezko, a e30 musi byc odpimpowane zeby bylo ladne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miroll, chyba tez se taka kupie :D :D Jak mial kiedys ta czarna adamwsb to mi od razu sie e30 zapodobalo :D

 

Polecam jesli lubisz sam dlubac. E30 to bardzo wdzieczne autko do rzezby, prosta przemyslana konstrukcja. Tyle ze o frykasy juz dzisiaj ciezko, a e30 musi byc odpimpowane zeby bylo ladne...

 

 

Dobrze mówisz, zgadzam się z tym. Aktualizuj na bieżąco lubię zerkać na takie przemiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Szczerze...zazdroszczę Ci wąskiej lampy.. ja nie chce szerokiej :( ..

 

i jeszcze te rarytasy.....

 

Nie ma co zazdroscic z szerokiej tez mozna zrobic bajke -->

 

01.JPG

 

Co do rarytasow to nie ma tak lekko jakby sie moglo wydawac, 2 lata kombinowania i na prawde pogoni. Ja na koncu do tego wszystkiego dokupilem auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie..ale na takie rarytasy to trzeba mieć wiecej kasy niz tylko jak to Mówią:

 

Stać Cię na Beemkę - stać cię na paliwo .....a gdzie rarytasy?? :D :D

 

Co do tej fotki... i szerokich lamp... mam wielki zapał, ambicję, dla chcącego nic trudnego..na siłę to i kasa by sie znalazła...ale nie widze sensu żeby pakować te rarytasy.......... cd, na PW. :mrgreen:

 

A jeśli miałaby być wypasiona szeroka lampa...wzorowła bym sie na e30 FWdaniela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - MIROLL to teraz masz OLD SCHOOL.

 

Gratuluję zakupu.

 

Lala będzie na pewno na maxa.

 

Echhh. Nie dość, że zadbana sztuka to już jaki wypasik ma w serii.

 

Jak ją zmontujesz po swojemu to szykuje się pierwszoligowa coupe.

 

WĄSKA LAMPA GÓRĄ.

 

yyyyy - ja znalazłem skarb, ale go zgubiłem :-(

 

pozdro - trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...