Skocz do zawartości

[E30] miroll --> 320i 1985 2D


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Anonymous
zaczynam zalowac ze RSy sprzedalem .. :roll:

 

elwis nie spitol tego bo cie z gg usune :P

 

Dobrze tatuś :roll: A rs`ow nie masz co zalowac bo wiercenie z 5x112 na 4x100 to jest list polecony do piekla z prosba o samobojstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość Anonymous
no nie znowy ktos odwotnie koła przykręcił :lol:

 

Mysle ze te kola sa 100% w klimacie tego forum :wink: Kolor jak pisal mariusz - taki jak na e36, ten akryl mi sie nie podoba kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ja wąska lampe widze tylko w jednym kolorze a mianowicie brąz z grubym ziarnem metaliku :twisted:

 

Tak ale do tego trzeba malwoac komore bagazniki i srodek a mnie sie po prostu nie chce poza tym zawiewa juz drutem (no i kasa wyzsza niz tylko odswiezenie z zewnatrz...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
jakim drutem znowu??

 

Malowanie auta pod maska zawsze mi sie bedzie kojarzyc z drutem i dlatego tego chce uniknac. Nie zaczailes chyba o co mi chodzilo. Rzucenie swiezego lakieru w tym samym kolore nie bedzie mnie zmuszalo do malowania pod maska. Poza tym o gustach sie nie dyskutuje dla mnie niebieski jest bezkonkurencyjny.

 

Ja nic nie musze w srodku odswiezac bo na prawde jest zacnie - przekonacie sie na zlotach, waska bez ani jednego spawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waska bez ani jednego spawa...

 

poxylina? :mrgreen:

 

co do malowania to sie zgadzam ze jak zmieniac kolor to pocalosci leciec ze wszystkim na profi a jak kolor sie komus podoba to przeciez odswiezenie (tez calego auta z wierzchu) nie jest zlym wyjsciem (trzeba pamietac ze auto niebawem bedzie mialo cwierc wieku....)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ladna waska na mt2 - masz moze wiecej info o tym aucie (jakies fotostory), bo widze ze tam dystanse sa do tego kt1 zalozone. Jakbys mial wiecej info to bede wdzieczny.

 

Hmm wlasnie tak patrze ale to chyba 17tki sa.... przod 8.5 a tyl 10j pewnie piasty na 5x120 zmeinione :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...