Skocz do zawartości
NAJEMNIK

[E39] NAJEMNIK- 525d

Polecane posty

Gość

auto bez gleby na naciągu wygląda jakby miało powietrze i było ustawione do jazdy. 

Wiem, wiem Panowie wszystko będzie tylko z czasem… mam jeszcze parę innych wydatków ale myślę że niebawem kolejne mody będą i będzie bardziej cieszyć oko…

O, kompletu wrzuconego nie widziałem. Pięknie będzie się komponować. Gwint musi być, ale to oczywiste. Co do wyboru to weź pod uwagę, to co Ci powiedziałem, popatrz kto ma D2, poczytaj, popytaj o opinie. Na pewno wypadnie lepiej niż AP, a różnica cenowa przy takim wydatku, to moim zdaniem nie jest jakaś przepaść piwo

U Karramby jest 19'' i ponad 11J. Tu myślisz, że też mu będzie tak dobijało? Myślę, że AP nie wypadnie lepiej. Ja w KW też mam dobicie. Mankament ogólnodostępny, każdy producent gwintów go dorzuca w gratisie.

Decyzja jest puki co taka że przez zimę zbieram kasę i na wiosnę lecimy dalej z tematem. Koła trochę zmiażdżyły mój budżet a chce kupić coś fajnego a nie wstawić pierwsze leprze byle co, także spokojnie jeśli wszystko się ułoży po mojej myśli to na wiosnę będzie wszystko spasowane.

Dnia 19.11.2017 o 10:17, NAJEMNIK napisał:

Po długich rozważaniach, zbierania informacji wczoraj zamówiłem gwint i czekamy do lutego…  wybór padł na :

logo-top.png.d29c651355bd0f811014d62b96802dd0.png

Który dokładnie model wybrałeś? 

Człowiek z którym rozmawiałem przy zamawianiu odradził mi race. Ja mówiłem że chce zejść nieżej i ładnie to spasować. Skoro tak to powiedział że sport będzie ok bo nie będę jeździł po torze czy driftował a na sporcie też ładnie to wszystko spasuje. Dlatego przyjechałem do niego autem żeby zobaczył co i jak i dobrze doradził. Także czekamy do lutego i działamy dalej na sezon 2k18

koło piękne , opisz jakie opony na jakich szerokościach...( mogłeś dać zdjęcia z czystymi ,naczernionymi oponami bo tak wyglądają słabo :) )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wróć na stronę główną forum

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.