Skocz do zawartości

[e36] 2.5i cabrio by siwy 325


siwy 325

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy mam na imię Åukasz i pochodzę z Kalisza , autko posiadam od 4 miesięcy jest to moje 5 bmw i chyba na tym projekcie  pozostanę.

 

.Opis autka; 

 - BMW e36 cabrio rok 1995

 -silnik M50b25

 -zawieszenie gwintowane firmy ta technix takie było

 -repliki relg bbs lm 18 cali 8.5 przód opona 215/35/18 tył 9.5 opona 225/35/18

 -oryginalne lusterka m-pakiet bmw podgrzewane i el. regulowane nie żadne made in chinaarrow-10x10.png

 -zderzaki przód,tył.listwy boczne,listwy progowe m-pakiet oryginał bmw

 -dach składany półautomat

 - szpera 25% viskotyczna oznaczenie 3.45V2112

 

-Wyposażenie;

 -2 x airbag

 -klima-tronik dwustrefowy

 -fotele spotrsitze skórzane,podgrzewane

 -podłokietnik

 -skórzana kierownica

 -czerwone dywany 

 - zestaw  hi-fi 10 głosników,oryginalny wzmacniacz +oryginalne radio bmw business rds

 -full obc 18 przycisków

 -el.szyby

 

 

 2h35y6a.jpg

9urnlf.jpg

34h9l42.jpg

 29llnqw.jpg

33ksn80.jpg

 

W planach mam  doprowadzić autko do stanu idealnego mechanicznie jak  i stylistycznie w german stył  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek M/// z klapy do wywalenia to raz dwa również lusterka bym wstawił ori trzy pokazałbyś jak się prezentuje środek na złożonym dachu a 4 to edytuj posty a nie spamuj jeden pod drugim post. A co do felg to się nie wypowiadam bo to wiadoma sprawa że trzeba je zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku jeśli zakładasz galerie to przyszykuj się na krytykę. Skoro jesteś świadomy ze auto nie jest na tym poziomie jak reszta aut na forum to nie fochuj jak dziewczynka. Uwierz mi że nie Ty pierwszy nie ostatni zostałeś tu tak hmmm "zmotywowany" . W wolnej chwili poczytaj inne tematy i zobacz jakie były początki aut które dziś są kozakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...