Skocz do zawartości

[e36] 2.5i cabrio by siwy 325


siwy 325

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwony środek w srebrnym cabrio może się wydawać dziwnym pomysłem ale widziałem kilka e46 m3 w takim fabrycznym zestawieniu kolorystycznym i wygląda to nawet ciekawie.

Wtrącając się do dyskusji odnośnie sensu istnienia tego tematu na tym jakże czcigodnym forum,to według mnie jeśli ktokolwiek bije się z myślą o rozpoczęciu przygody z syndykatem,najpierw powinien się do tego odpowiednio przygotować.Przede wszystkim przestudiować od a do z kilkadziesiąt tematów z działu PD,co pozwoli zapoznać się i zrozumieć reguły poprawnego tworzenia bmw w stylu german.Każdy kto choć trochę się z tą encyklopedią zapozna szybko stwierdzi,że oprócz nakładu czasu,który w przypadku budowania konkretnego projektu nie jest naszym wrogiem,potrzeba również dużych finansów.I tutaj rodzi się pytanie czy jest się niepoprawnym marzycielem czy człowiekiem czynu.Ten pierwszy wiele by chciał ale ostatecznie do niczego sensownego nie dojdzie,czego jest tu mnóstwo przykładów w dziale pre german.Drugi natomiast kroczący pewnie po utartej ścieżce,nie dopuści do siebie myśli np że w życiu nie wyda tyle kasy na vadery albo że cena za futury to jakiś absurd.Tylko powoli i systematycznie z uśmiechem na ustach zmierza do celu jaki sobie pewnie wyznaczył.Dla jednych prestiż to już sam fakt posiadania jakiejkolwiek galerii na tym forum,a inni osiągają go dopiero wystawiając swój świetny projekt na germanfeście.

 

Ps Wyjaśniam że nie krytykuje,tylko korzystając z okazji wyrażam swoje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...