Skocz do zawartości

[E34] M5 Touring by Smiley.


Sebczos

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem, siedziałem i nawet długo w miejscu silnika się nasiedziałem... ;)

Mam nadzieje, że uda się dociągnąć to auto do kupy przez 1,5 miesiąca.

Wiem wiem, bardzo ladnie komora wyszla takze dziekuje piwo :)

ee kamil sie spreza takze auto zaraz bedzie gotowe ;) 

 

 

Widziałem jak Kamil składał silnik :wink:

Jest gruba robota!

Bardzo fajny projekt!

A dziekuje bardzo :D Gruby to on dopiero bedzie  :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

oczywiście że się dzieje cały czas :drive:  w końcu oczko w głowie piwo 

wiecie że uwielbiam was zasypywać zdjęciami więc przygotujcie sobie światłowody bo przyszła pora na kolejna porcje ostrych soczystych zdjęć biggrin.pnglaugh.png

A więc teraz potężna dawka zdjęć (podziękowania dla świetnych fotografów tongue.png)  na różnych kołach i różnych ustawieniach gwintu w zależności od sytuacji wink.png

a więc 50 zdjęć z ostatnich tras i zlotów, przejechane ponad 10k km w ostatnich trzech miesiącach i niesamowita frajda z jazdy, końcu o to chodzi w BMWbiggrin.png

Udowodnione po raz kolejny że to nie jest zwykły weekendowy samochód a germanowa eMka która śmiga na co dzień i nie jest oszczędzana wub.png

 niestety nie mam zdjęć jak na e30meet śmigamy po torze bo wszyscy wtedy jeździli i nie miał kto zdjęć robić laugh.png

7qfcfcdr.jpg
7i229z6r.jpg
ud5ufars.jpg
62hij5gh.jpg
4qe9afpp.jpg
zg3nkyvh.jpg
mev9l6mo.jpg
eb8xl7ew.jpg
j9ajb4c6.jpg
o484e9xc.jpg

zfckqkd9.jpg
66ijce7h.jpg
4eb359ql.jpg
pw3xlb8e.jpg
3mxjvlov.jpg
crlnngok.jpg
suqphopi.jpg
s7f6xg47.jpg
p47isgrp.jpg
zgmdo8vu.jpg

rei84ooh.jpg
m6fmbvdf.jpg
2kgth5w2.jpg
zcfstu87.jpg
xt46xmlg.jpg
qyyr89x5.jpg
ohthhmur.jpg
6ikmisuu.jpg
zod97cxg.jpg
icstmhff.jpg

5n9olp2u.jpg
l5s363rw.jpg
xy5sqone.jpg
7s3kkysb.jpg
vi9lu3vb.jpg
o28ih33s.jpg
a8f7fq5c.jpg
ayxtk3yi.jpg
av49xfpr.jpg
euhyk7y8.jpg

7aq4tvta.jpg
qdsdzvhi.jpg
a98wh4vp.jpg
utl2sr2a.jpg

i94e3v5p.jpg
szg4t8u9.jpg
dgnaav4o.jpg
39j936a3.jpg
konj9amv.jpg

 

w tym momencie jeżdżę albo nie bo na hartge się jeździ a na tych kołach się zapier....  biggrin.pngbiggrin.pnglaugh.png​​​​​​​

s962d3ut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Dzięki chłopki  piwo

Miałem sporo e34 w sedanie i touringu ale za mną jakoś zawsze bardziej chodziły Tourasy  :mrgreen:

I widzę że grono takich osób które wolą BMW w touringu się powiększa  8)

A takie M5 jak to było zawsze moim marzeniem  :drive:

 

a więc powoli się szykuję na nowy sezon smile.png  kilka drobiazgów wpadło wink.png

9sbwmsd4.jpg
gmjyfhf6.jpg
wr6dmxug.jpg
d6v48iog.jpgxm5xv2zr.jpg
26atlzlu.jpg

No i czas zacząć kombinować jak wsadzić te fotele do M5 biggrin.png

e327xq4i.jpg

scwqv9by.jpg

 

 

Szukam czerwonych pasów, mam oryginalne z sedana ale to tylko przód podchodzi, wiem że jest dużo podróbek ale zależy mi żeby były pewne także te Customy robione w domu odpadają. znalazłem jedną firmę w niemczech i jedną w anglii zajmujacą się pasami i wiem ze maja takie do kombiaka ale zastanawiałem się czy jest coś takiego może też w PL  :?  Ktoś coś wie może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

ogromny szacun za całą wykonana pracę!   auto jest przepiękne,  też jeżdzę e34 touring i uważam że to świetny samochód!    m5 touring z tego co wiem wyprodukowano zaledwie 891szt.  to jest niesamowity rarytas :D  moje marzenie :)

 

 

 

i jeszcze tylne światła z bialym migaczem... obłęd... kupiłes już tymi lampami czy kombinowałeś coś z rozklejaniem? 

 

 

znalazłem jedną m5 touring niedaleko mnie ale gościu wie co ma i nie jest na sprzedaż :(

 

 

kkawkjijk3pk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromny szacun za całą wykonana pracę!   auto jest przepiękne,  też jeżdzę e34 touring i uważam że to świetny samochód!    m5 touring z tego co wiem wyprodukowano zaledwie 891szt.  to jest niesamowity rarytas :D  moje marzenie :)

 

 

 

i jeszcze tylne światła z bialym migaczem... obłęd... kupiłes już tymi lampami czy kombinowałeś coś z rozklejaniem? 

 

 

znalazłem jedną m5 touring niedaleko mnie ale gościu wie co ma i nie jest na sprzedaż :(

 

 

 

 

Dzięki bardzo ale jest jeszcze daleka od ideału mnóstwo rzeczy do zrobienia :) ale systematycznie bede działał :) 

wyszło dokładnie 891 moja to 375 troszkę wzbogacona o kilka rzeczy z polifta :)

 

Jeżeli chodzi o światła to takie kupiłem ale jestem w stanie ogarnąć białe i dymione kierunki na tył, teraz bede walczył z dymionymi bo uważam ze bardziej do stylu auta podpasują :)

 

P.S ja tez mojej za nic nie sprzedam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli chodzi o światła to takie kupiłem ale jestem w stanie ogarnąć białe i dymione kierunki na tył, teraz bede walczył z dymionymi bo uważam ze bardziej do stylu auta podpasują :)

 

 

 oj jak jesteś w stanie takie białe kierunki ogarnąć i będziesz miał na sprzedaż to dawaj znać bo bede bardzo zainteresowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...