Skocz do zawartości

[e36] Lord Lukasz - 4,4 V8 qp


Lord Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz doczytałem wątek o polerce Dariuszy i innych 3TLG. Troche tego aluminium przerzuciłem w życiu uwierzcie mi, zresztą Łukasz nawet u mnie w dawnych czasach polerował. Jeśli chodzi o tzw lustro i jasność polerki to nie ma kompletnie znaczenia czy 1tlg czy skręcane. Jak wiecie wiele felg 1TLG szczególnie fabrycznych BMW można wypolerować na szkło, M-systemy , niektóre Stylingi z M3 E36 itp. To czy polerka wyjdzie jasna i błyszcząca zależy wyłącznie od tego  czy felga jest z kutego aluminium lub ewentualnie ma domieszki magnezowe. Felgi wykonane w technice 3 tlg mają zawsze kute ranty dlatego polerka wygląda jak wygląda, felgi 1tlg to już zależy wyłącznie od danego modelu i zastosowania, w Mpoerwach szła przeważnie kucizna co jest oczywiste. Felgi niszowych producentów i inna china to zwykły odlew z najgorszego jakościowo aluminium, to ma wyglądać w miarę na półce w sklepie , reszta producenta już nie obchodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak jak piszesz tylko do du** troche jest to ze najwiecej do powiedzenia maja Ci co nigdy z Darkami nie mieli nic wspólnego... Auto kupiłem na 2 tlg Rh zw1, sprzedałem i wróciło do mnie juz na Darkach, nie był to moj wybór ale projekt m54 i ogolnie odbudowa budy nie pozwoliły jeszcze na zmianę na inne.

 

Polerka jak wyżej Kujon napisał nie jest idealna ale bardzo duzo felg widziałem 1tlg na których wyglada znacznie gorzej, 4 mc temu robiona i do dzisiaj wyglada taka samo, co 2-3 tyg poprawiam autosolem.

 

Jeżdzę dosyć duzo na tym setupie , nie obniżam auta do fotek tylko tak jeżdzę i po około 30 tys felgi sa takie jak przy zakupie czyli proste, wg . Mnie jak ktoś jest bez pojęcia to rozwali każda felgę...

 

Ogolnie sa chińskie i sam mając 3k w kieszeni bym ich nie kupił ale obiektywnie jakościowo nie jest to jakis dramat, felgi jak większość 1tlg, jeździmy na chińskich gwintach, chińskich lampach depo, chińskich oponach a teraz nawet chińskie pakiety niektórzy maja wiec nie wiem skąd taka napinka na Darki,

 

:):):)

955e1e423f8af1d1gen.jpgh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Åukaszem. Pół auta jest już teraz Chin bo robią tam wszystko od śrubki po koła, gwinty itd. Ale każdy neguje te koła. Sam też bym nie dał tyle za nie ale na mille miglia i rh zw1 też wszyscy narzekają, że są miękkie. I jakoś nikt nie krzyczy, że strach na tym jeździć. Już nawet nie wspomnę o spawach bębnach, na których jeździ masa osób. Neguję te krzyki tylko dlatego, że tak jak powiedział Åukasz negują je osoby co nigdy na nich nie jeździły. Opinia Åukasza jest chociaż rzeczowa bo ma już je dość długo i trochę km pękło a nie że ktoś tam słyszał albo mu się wydaje. Choć samą zasadę wywalania aut z syndykatu na darkach popieram bo tu powinny zostać same tłuste projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapka tyle lat tu siedzisz a nie rozumiesz prostej zasady, DARE tj. podróba, oszustwo, kradzież znaku firmowego i praw autorskich, choć będą je klepać ze złota to są pewne zasady. Nie rozumiem dlaczego w sytuacji gdy na rynku jest dwa miliony rożnych oryginalnych kół, milion wzorów fabrycznych BMW, ktoś wybiera akurat produkt podrabiany udający innego markowego producenta ? Prosta sprawa, chce koszulkę Lacoste to nie zamawiam jej na Aliexpres, chce spodnie Levisa to idę do sklepu firmowego, chce mieć ramki pod tablice BMW-Syndykat to zamawiam je w sklepie internetowym Syndykatu a nie na allegro wysyłając drukarni nasz znak graficzny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części Cię rozumiem ale kij ma dwa końce... Nie wierzę, że masz wszystko oryginalne i żadnej podrobionej rzeczy w domu. Bo ja mam ich sporo. Tutaj akurat jest inna kwestia. On to auto kupił z kołami. Ty byś je sprzedał i kupił coś innego a on lata na nich i ustawia priorytety bo koła na razie ma... Nie pasują do forum ale pasują do auta  :-P KUJON i zrozum: Ja nie jestem za nimi ale też nie przeciw nim. A kradną wszyscy w taki czy inny sposób. Kto nie ukradł czegoś albo nie korzystał z kradzionych rzeczy niech pierwszy rzuci kamień  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapka, ale ja sie nie czepiam Łukasza nigdzie nie napisałem do niego perfosnalnie pretensji o DARE, znam człowieka i wiem że nie od dzis siedzi w temacie, kupił z takimi kołami i tyle. Generalnie chodzi mi o zasadę i nie rozumiem ludzkiego wyboru takich podrabianych kół, gdzie na rynku felg jest do wyboru do koloru, a dziwnym trafem niektórzy tak często wybierają podróbę topowego koła topowego producenta felg na świecie. Ma to szczególne znaczenie na takim forum jak to , gdzie większość użytkowników to ludzie "siedzący w temacie" nie od dziś, dlatego bez echa nie odbiło sie tutaj jak Patryczken kupił nowe DARE, jak Bartas na takich jeździł, kolega czy nie kolega ja powiedziałem swoje. Akurat u siebie w domu nie mam telewizora Panasonixa, pralki BOSCHMANA, czy żelażka Fhilipsa butów na trening nie mam Adidosa czy Pumby ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość ludzi kupująca podróby kupuje je po to żeby udawać oryginał, na forum poznają (choć też nie wszyscy) że to fake, na ulicy 95% nie pozna - i tyle w temacie bez dorabiania teorii.

Tak samo jest z innym towarem nie tylko felgami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peja potem mocny przypal miał ze te słowa bo ubili mocno chłopa :) Na nowy sezon BMW napewno wyjedzie na innym kole , w tym roku poprostu technicznie sie nie dało. Ja jestem z tych co nie idą prosta droga czyli " kupie 3tlg i vadery i mam Germana " tylko poza tym co widac lubię porobić tez to co nie widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Bmw w garazu ale pare drobiazgów doszło:

 

 

- hamulce przód od 330i e46 na tarcze 324mm z wierconami tarczami zimmermann

 

- dotarł nowy ECU od firmy Digital Tuning Solution, nie do konca wierzyłem w takie tematy ale zmiana bardzo odczuwalna, 

 

zmiany:

- teoretyczne + 15-20hp, praktyczne dowiem sie jak wskocze na rolki

- skasowane tylne sondy

- brak ews na zawsze

- obroty do 7000

 

No i dostałem gotowego kompa, mój stary mi został więc hamował będe na jednym i drugim.

 

049fac4cb2e4f32amed.jpg

 

i kilka ostatnich fotek z tego sezonu...

 

9ab0f24de4c5956dmed.jpg

 

f7074633fa375b96med.jpg

 

 

i zimowa dziupla dla BMW :)

 

 

35218b3b69465a8cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...

Kilka fotek z ostatnich 2 tyg, proboje wrzucić foty przez tel wiec proszę sie nie stresować jak cos dziwnego wyjdzie :)

 

W końcu doszło normalne koło... OZ Racing Hamann PG1 , przod 9 tył 10,5

 

1917137ddc7afc378b2f47b520566386.jpg

 

 

6c26797b1fedf0007ce036ca5917efcb.jpg

 

f1d18c862db37a8a2bd31a8866d94d5f.jpg

 

94c219d4e24f4c95bbcaa6874c7a7c2b.jpg

 

86ad12e44b3d9ce1542a626f17013b43.jpg

 

daa9e3eb94c7d297e2ebc51c82720e57.jpg

 

69156d889490cdc15984ec40b9c8f21a.jpg

 

cad2d44e5c91007bc7831653792fb5d7.jpg

 

389deb2e67263d5a5f0685122e973995.jpg

 

dbd51b3a968ac206e189bcfdc4b066ec.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze niby oryginał lepiej wyglada ? Wg. Mnie starodawny plastik zbiornikowy słabo pasuje do m54 pozatym ogolnie to tylko atrapa bo nie jeżdzę jak pada itp wiec nawet płynu w nim nie ma , wywalił bym całkiem ale zapomniałem usunąć uchwyt jak malowałem komorę

Okey to skoro standardowy plastik wygląda słabo to czemu nie pomalowałeś zbiorniczka od płynu hamulcowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...