Skocz do zawartości

[e38] 740iL Black Bandit - Pawel'88


Pawel'88

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba czegoś nie rozumiesz Panie powyżej: autem mogę zjechać do rantu felgi i auto będzie wyglądało jak na zdjęciu ze statica lub zjechać na sam dół i wtedy jest schowane w błotnik. Co kto lubi. Jeszcze mam rozwiać jakieś Twoje zachwiane myśli?

edit: na staticu i airze są te same koła, te same opony, te same dystanse, te same kąty... Także spokojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że te same koła, te same dystanse, to tak jakbyś się tydzień nie mył, ten sam człowiek , to samo ciało, a "klimat" już nie ten ;) Uprzedzając ciebie spuentuje to klasyk gadką z wielu for - ważne że mi się podoba i robię auto pod siebie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że te same koła, te same dystanse, to tak jakbyś się tydzień nie mył, ten sam człowiek , to samo ciało, a "klimat" już nie ten ;) Uprzedzając ciebie spuentuje to klasyk gadką z wielu for - ważne że mi się podoba i robię auto pod siebie ;)

Myślę że chodzi o to, że jak dmuchnie trochę w poduchy to auto będzie wyglądało IDENTYCZNIE jak poprzednio :) Nie widzę powodu do spiny, leży bo może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma spiętych, tylko od początku istnienia tego forum AIR był nieprzychylnie traktowany i całe szczęście sie to nie zmienia, stara gwardia wie o co chodzi ;) Każdy może sobie zamontować ale nigdy tutaj takie coś aprobaty mieć nie będzie i nawet Karol który jest od dawna na Syndykacie w Kozienicach został poinformowany face to face co o takich wynalazkach sądzimy , przyjął na klatę i po temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nawet na rsm nie ma achów achów to znaczy, że nie jest dobrze  :-P

 

A tak serio to AIR daje po prostu więcej możliwości. Jak nie będziesz go kładł tak jak teraz to będzie dobrze. Nie sztuką jest położyć auto na ziemi. Sztuką jest żeby auto robiło ogólnie dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak można się podniecać tą sztyczną glebą auta, teraz ta siódemka wygląda jak zdechły mercedes klasy s z popsutym zawieszeniem,  zamiast kupić dobry gwint ustawić idealnie to jest szpan na wsi pt. "zobocz to opuszczo się sam jak w tych filmach z ameryki" :/  :/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja jajami, ale kto miał możliwość pojeździć na AIR to wie dobrze że tym w trasie nie pozapierdalacie, a ja nie będę ukrywać że jak lece na jakiś zlot czy ogólnie weekendowy wypad to lubię poczuć tą bawarską radość z jazdy (czyt. duże prędkości, mijanki i but do spodu na zakrętach) ;) W Tarnowie znam 5 aut na poduszkach i niestety w trasie to są czasowstrzymywacze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak można się podniecać tą sztyczną glebą auta, teraz ta siódemka wygląda jak zdechły mercedes klasy s z popsutym zawieszeniem,  zamiast kupić dobry gwint ustawić idealnie to jest szpan na wsi pt. "zobocz to opuszczo się sam jak w tych filmach z ameryki" :/  :/  

 

lepiej się nie dało tego ująć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracając do air to nigdy bym tego nie kupił patrząc na forum rcs... Tam co chwila komuś się wy***prza sprzęt. Wojtsenowi, 7ups, itd. A niech Ci to strzeli przy 200km/h? Kujon ma akurat rację. To nie markowe zawieszenia z homologacjami tylko garażowe customy chłopaków którzy to wciąż się uczą na błędach, które na szczęście nie kosztowały czyjeś życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...