Skocz do zawartości

[E46] 318Ci >> 328Ci Coupe Individual by Shock


shockpl

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, shockpl napisał:

Nie chce stacji na android bo

jest 2 razy drozsza

wlacyaja sie y 20sek u mnie po pryekreceniu klucyzka na 1 uruchamia sie prad na 2 wybudya sie tablet yajmuje mu to lacynie 2sec a nie 20

Ma przestarzalego Androida Max w takich stacjach to 5,1 albo max 6 ja mam najnowsya 7.1

Mam slot na karte micro sim i przey to internet LTE wszedzie

A to wsyzstko ya 650zl a nie za 2k czy 2,5k

 

Jesze tylko czekam na nowa ramke i bedzie GIT :-D

 

A nie http://allegro.pl/radio-nawigacja-android-bmw-3-e46-1998-2006-gps-fv-i6859119912.html

za 2,2k android tylko 6.0 mniejsya rozdz ekranu ramu niby ciut wiecej ale to za ponad 2k a nie 650zl ta nadwzyke wole wydac na glosniki albo wymacniacz z wyz polki

Przetłumaczy mi ktoś tą wiadomość na język Polski?

A tak poza tym to ten nowy tablet już lepiej wygląda bo poprzednio była masakra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2017 o 20:11, Fisiek napisał:

Nadal uwazam ze to wies taki tablet w e46... miliona razy wolal bym dynavin czy inne radio z androidem pasujace do e46... z tego co mowiles miales ipada i iphona treaz nagle masz tableta i samsunga tel???

Taka sama wieś jak instalacja dynavin, bo mimo że jest podobny do oryginału (Jak Dariusz do BBS) to nadal jest to chińczyk. Ale niestety nie mamy oryginalnych alternatyw od BMW które dadzą nam możliwości najnowszych instalacji. Dlatego niektórzy między innymi ja wolą tablet który daje o wiele więcej możliwości niż np. Dynavin, wymienię kilka kluczowych które jak dla mnie są ważniejsze niż oem look:

- Zewnętrzny DAC Audio 

- Internet (W zależności od użytego sprzętu)

- Live Tracking (Pozycjonowanie pojazdu przy użyciu transmisji danych 3G,4G)

- WiFi (np. Bezprzewodowa synchronizacja plików z domowym serwerem)

 

Co do twojej instalacji Shock, to nadal nie jest spasowane tak jak powinno być. Ramka za głęboko osadzona a widoczne logo i przyciski to masakra jakaś :? Musisz przerobić ramkę bo żadna nie będzie pasować idealnie, do tego zrobić sterowanie z kierownicy a wtedy nie będziesz potrzebował przycisków na tablecie. W takiej formie jak teraz to bardzo słabo to wygląda. Musisz nad tym jeszcze popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2017 o 08:00, KUJON napisał:

Riche ale ostatnie 3 pozycje ktore wymieniłeś są normalnie dostępne w Chińskich radiach na Androidzie, niekoniecznie Dynavin bo Dynavin jest w obecnych czasach daleko za innymi chinolami NO NAME. No i te chinole kosztują około 1000-1300 PLN P&P 

Zobaczyłem z ciekawości czy są te funkcje dostępne i z tych 3 ostatnich dostępne jest tylko WiFi, i nie ma pewności czy oferuje np. możliwość synchronizacji podpietego do stacji dysku SSD. 3G i 4G dostępne tylko po zakupie dodatkowych przystawek. O najważniejszej dla mnie funkcji czyli zewnętrznym DACu nie ma żadnych informacji. A dlaczego to takie ważne? Ponieważ nie ma możliwości żeby chińczyk za 1000pln miał zainstalowany jakiś sensowny procesor dźwięku (w żadnej ofercie nie widziałem informacji na temat użytego chipu audio). Dla przykładu DAC AudiQuest DragonFly który w tej chwili używam kosztuje 500pln sam w sobie. A jak dla mnie jakość dźwięku w instalacji audio to najważniejsza kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Richie_G napisał:

Zobaczyłem z ciekawości czy są te funkcje dostępne i z tych 3 ostatnich dostępne jest tylko WiFi, i nie ma pewności czy oferuje np. możliwość synchronizacji podpietego do stacji dysku SSD. 3G i 4G dostępne tylko po zakupie dodatkowych przystawek. O najważniejszej dla mnie funkcji czyli zewnętrznym DACu nie ma żadnych informacji. A dlaczeco to takie ważne? Ponieważ nie ma możliwości żeby chińczyk za 1000pln miał zainstalowany jakiś sensowny procesor dźwięku (w żadnej ofercie nie widziałem informacji na temat użytego chipu audio). Dla przykładu DAC AudiQuest DragonFly który w tej chwili używam kosztuje 500pln sam w sobie. A jak dla mnie jakość dźwięku w instalacji audio to najważniejsza kwestia.

Nowe modele mają na froncie wejście na kartę sim i nie trzeba żadnych przystawek.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...