Skocz do zawartości

[E46] 318Ci >> 328Ci Coupe Individual by Shock


shockpl

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Sanczo napisał:

Wydaje mi się że dobrym pomysłem byłoby założenie całego czarnego dywanu, zakupiłeś te Mito :D?

Chyba nie czytasz opisów tylko oglądasz jedynie fotki bo z tego co kolega pisze to jest w trakcie szukania koła :):D Więc Mita raczej nie zakupił :D

MTS jeszcze siedzi w aucie czy gwint został zmieniony na coś lepszego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Chyba nie czytasz opisów tylko oglądasz jedynie fotki bo z tego co kolega pisze to jest w trakcie szukania koła :):D Więc Mita raczej nie zakupił :D

MTS jeszcze siedzi w aucie czy gwint został zmieniony na coś lepszego?

 

Zgadza się widzę że nie zakupił i poszukuje dalej 8) ale było w planach i pytam czy udało się ten plan zrealizować... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło nie wypaliło . Ale na sezon 2018 na dobra sprawę zostaje kupienie Mi dobrego kolka ciagle się JesCze wacham nad 18 albo 19 bo do wiosny okaże się również. Czy uda Mi się kupić Daily car żeby Julię całkiem upodlić bo marga gleba na codzień na obecna. Chwile jest nie do zaakceptowania teraz jest -60 jak pójdzie jeszcze 2-2,5 cm w dół będzie srogo. A dużo jeżdżę plus szeroka 18 nie da rady. Jak Daily nie wypali wjedzie 19 ale chyba na 3tlg braknie budżetu bo planuje koloko do Max 6k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy mts na AP brakło budżetu i niebawem do tego dojdą poli w cały zawias. . A jeśli chodzi  o podłogę myślałem moją zabarwić ale jak to wyjdzie się zobaczy

:)

Najlepszy i najtańszy gwint już na swoim miejscu

 

IMG_38765ac53.jpg
IMG_3877f0783.jpg



IMG_408191600.jpg

 

Wjechała również tylna półka w kolorze czarnym ;) 


IMG_40664809b.jpg

 

Podsufitki czarnej mam tylko takie kiepskie zdjęcia






IMG_4068c6d6d.jpg

Autko dostało też nową szybę czołową bo stara niestety przeciekała. A jak coś robić to porządnie :)


IMG_1229528b5.jpg
IMG_1230c5e24.jpg








IMG_4099c440b.jpg

IMG_40952a0cc.jpg


nasyndyczek5e9f6.jpg

IMG_40624e0b9.jpg





IMG_40573135e.jpg
IMG_40682962b0.jpg










IMG_4091f2b19.jpg



IMG_4133699be.jpg


 

Wnętrze też przeszło totalną metamorfozę 

IMG_405378c84.jpg
IMG_0769eca3f.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł nowy czujnik kolektora wydechowego niestety china kupiony chyba za 140zl

Do tego ogarnołem komorę silnika wstydu nie ma wosk poszedł na kielichy , dressing na plastki pod maską

Wpadł też nowy filtr Paliwa tu nie oszczędzałem Bosch chyba coś koło 100zl kosztował :)

Nowe używane Cewko moduły BMW od kolegi z jego byłej 320ci 

Nowy filtr powietrza Bosch 

Nowy filtr Oleju MAN 925x/4u

Nowa pompka spryskiwaczy FEBI 

Nowy przegub Elastyczny FEBI za który pierdońsko przepłaciłem w InterCarsie niecałe 300zl gdzie na ASO BMW kosztuje coś koło 170zl i nowe świece których też nie ma na zdjęciu NGK V-LIne 30 

 

IMG_1863040bb.jpg
IMG_18937925a.jpg
IMG_1980b0a74.jpg

IMG_1857d7473.jpg

IMG_19193ab9f.md.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Niby dobrze działasz i z głową a kupiłeś MTS. Nie lepiej trochę dłużej poczekać i kupić to co trzeba?

Czyli np: TuningArt? Bo z tego co przeczytałem w tym temacie jest lepszy od MTS :):D[E36] 328i coupe avusblau-Łukasz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest Tuning Art czy TA-Technix czy MTS to jedno i to samo. Na kolumnach MTSa sciągasz naklejki i masz bite numery Technixa. Wszystko z jednej fabryki idzie.

lapce chodziło o trochę wyższą półke niż MTS czy TA. Chodź wg mnie różnica w cenie między TA a np następnym w kolejce cenowej AP jest duża pod względem kosztu zakupu co nie do końca się ma do takiej różnicy we własnościach drogowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobrze lecisz z tematem zmiany na plus, tylko źle dobrałeś ten tablet. Ogólnie pod względem technicznym nadaje się chyba najbardziej ze wszystkich, niestety przez proporcje 4:3 jest po prostu za wysoki względem otworu ramki. Nie spasujesz tego jak trzeba, poszukaj jakiegoś tableta o proporcji 16:9 i max. 8" przekątnej i będzie dobrze. Przerabiałem temat u siebie więc jak masz jakieś pytania to pisz na priv chętnie pomogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce stacji na android bo

jest 2 razy drozsza

wlacyaja sie y 20sek u mnie po pryekreceniu klucyzka na 1 uruchamia sie prad na 2 wybudya sie tablet yajmuje mu to lacynie 2sec a nie 20

Ma przestarzalego Androida Max w takich stacjach to 5,1 albo max 6 ja mam najnowsya 7.1

Mam slot na karte micro sim i przey to internet LTE wszedzie

A to wsyzstko ya 650zl a nie za 2k czy 2,5k

 

Jesze tylko czekam na nowa ramke i bedzie GIT :-D

 

A nie http://allegro.pl/radio-nawigacja-android-bmw-3-e46-1998-2006-gps-fv-i6859119912.html

za 2,2k android tylko 6.0 mniejsya rozdz ekranu ramu niby ciut wiecej ale to za ponad 2k a nie 650zl ta nadwzyke wole wydac na glosniki albo wymacniacz z wyz polki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...