Skocz do zawartości

[E46] 318Ci >> 328Ci Coupe Individual by Shock


shockpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jak nowy  :) Od dawna przeglądam powstające tu projekty i chciałbym przedstawić swoje auto w którym powoli dążę do Germanizacji. Coupe z 1999 kupione jako totalna seria od znajomego. Kolorek Orientblau.

 

Vehicle information

========================================

VIN: WBABL31000JP52322

Typ kodu BL31

Model 318CI (EUR)

E-F-R series: E46 2

Series: 3

Typ COUPE

Sterowanie LL

Drzwi 2

Silnik M43/TU

Przeniesienie napędu 1.90

Moc  87 (118 hp)

Napęd HECK

Zmiana biegów MECH

Kod koloru 317 - ORIENTBLAU METALLIC

Upholstery code: E3TT - STOFF FLOCK RAUT

Rok produkcji1999-11-23

 

S226 Sportowe ustawienia zawieszenia

S256 Kierownica multifunkcyjna

S293 BMW Felgi Styling 54

S320 Usunięcie oznaczenia modelu

S441 Pakiet dla palących

S473 Podłokietnik z przodu

S520 Światła przeciwmgielne

S534 Klimatyzacja automatyczna

S548 Tempomat

S550 Komputer pokładowy

S661 Radio BMW Bussines

S692 Zmieniarka CD w bagażniku

S785 Białe kierunkowskazy

S855 Wersja językowa Włoska

S863 Lista sprzedawców Europa

S884 Włoska instrukcja obsługii

S915 Pominięcie ochrony zewnętrznej skóry

S928 System kontroli trakcji ASC

 

 

 

 

2i8azbc.jpg

 

 

Tak auto wyglądało tuż po zakupie totalna seria na 16

 

2zpph6e.jpg

b4zyhx.jpg

 

 

Powoli do przodu a raczej w dół 

 

e5lavc.jpg

 

Pierwsza przymiarka felg jeszcze na profilu 40 

 

2icbqtx.jpg

 

No i wreszcie doszło do spasowania 

 

256d5sl.jpg

9u4v9j.jpg

 

W między czasie wpadł nowy środek w szarej skórze za welury

 

kamqh0.jpg

 

Mpak już gotowy :)

 

344bm7o.jpg

 

 

No i na koniec pełny mpak, nerka i kratka czarny mat oraz kierunki smoke i obecnie auto tak się prezentuję 

 

2mfad95.jpg

jpbu2s.jpg

 

Mody które już zrobiłem :

 

- dołożony cały zew. m-pakiet

- zawieszenie gwintowane MTS

- felgi repliki M3 CSL 18 8,5j

- opony 215/35 Marangoni przód i tył

- nerka i kratka czarny mat

- kierunki przód smoke

- rozpórka przód staffa

- szare skóry sport size

 

Co do planów :

 

-W pierwszej kolejności auto przejdzie wyczekiwany kompletny Swap na M54B30 (3.0) , mam już dość mulastego 1.8

-Kolejna sprawa do ogarnięcia to lakier tu są 2 wyjścia polakierowanie całego auta w ten sam kolor lub oklejenie go jakąś ciekawą folią myślałem o czymś takim http://www.autostylizacja.pl/project/bmw-3-f30-folia-niebieski-mat-metalik-matte-blue-metallic-m227/

-Odświeżenie plastików w środku oraz dołożenie czarnego sufitu, gałki i kierownicy m-pakietowej

-Dymione ledy na tył

-Black hella 

-Klapa CSL

 

I na koniec chciałbym to wszystko uwieńczyć konkretną felgą 3tlg najlepiej OZ Futurą 8,5j 10j :)

 

Zapraszam do komentowania i konstruktywnej krytyki :)  Pozdrawiam, Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze kolega po sasiedzku z TST. auto na fotach fajnie sie prezentuje w mpaku. gwint nizej pozadne kolo i lala bedzie.co do tylnych lamp hmm nie koniecznie do czarnego lakieru. ja bym dal normalne biale ledowe. szerokosc felgi na przod minimum 9j na 8,5 nie za bardzo zrobisz naciag opony.. zapraszam na spota do Ostrowca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzieje się coś przy aucie? Jak to poszukiwania silnika na swapa?

 

Dobrze że pytasz :) Dziś byłem oglądać anglika 2.8 automat u rafalBTO i po wstępny oględzinach jestem zainteresowany ale muszę to jeszcze na chłodno przemyśleć do jutra :) Do tego w aucie jest mały raytasik siedzenia od M3 pełna elektryka pompowane boki :) I jeżeli coś to wezmę całe auto jeszcze kilka drobnych rzeczy się poprzekłada. Tylko mam wciąż dylemat jak to będzie z ta podmianą skrzyń z automatu do manuala :/ 

A z drobnostek zamówiłem i założyłem już gałkę M-pakiet oryginalną z nowym mieszkiem niestety nie mam foto :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że pytasz :) Dziś byłem oglądać anglika 2.8 automat u rafalBTO i po wstępny oględzinach jestem zainteresowany ale muszę to jeszcze na chłodno przemyśleć do jutra :) Do tego w aucie jest mały raytasik siedzenia od M3 pełna elektryka pompowane boki :) I jeżeli coś to wezmę całe auto jeszcze kilka drobnych rzeczy się poprzekłada. Tylko mam wciąż dylemat jak to będzie z ta podmianą skrzyń z automatu do manuala :/

A z drobnostek zamówiłem i założyłem już gałkę M-pakiet oryginalną z nowym mieszkiem niestety nie mam foto :/

No widzie że trafiłem idealnie z zapytaniem ;) I jak przemyślisz to na spokojnie i dojedzie do skutku interes to dawaj info w postaci fotek :) A co do gałki zmiany biegów to w wolnym czasie możesz wrzucić foto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transakcja doszła do skutku i już jestem szczęśliwym posiadaczem 2.8 :) Silnik suchutki bardzo równo pracuje i co najważniejsze jeśli chodzi o osiągi trzyma serię na hamownię mam zamiar pojechać dopiero jak go przełożę. Co do środka M3 wydaje mi się że spokojnie doprowadzę go do ideału ale decyzja zapadła że idzie na sprzedaż bo osobiście bardziej podoba mi się szare wnętrze, może kiedyś się trafią szare skóry M to może się skuszę :) Przekładka niebawem, tylko sprzedam wnętrze :)

Wrzucam trochę fotek poglądowych  :)

 

29d7gup.jpg

 

aev8js.jpg

 

2l8kco1.jpg

 

rrtkjq.jpg

 

34h80lt.jpg

 

b5qfck.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Odświeżam temat bo zaczynamy swap od jutra tak więc będzie mała relacja foto z prac :) Druga sprawa to koła jestem już po wstępnym rozmowach w sprawie kupna OZ Mito II 8,5j 10j. Dodaję fotkę VT jak by się to prezentowało. Czekam na wasze opinie :)

 

2rpp2z4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...