Skocz do zawartości

[e34] kamils13 -->> E34 540iA remake


kamils13

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pyerdole, jakie e34, masakra. Ocieka czystym, cudownym germanstylem, do tego ta mechanika, no auto powala na kolana. Mnie się tylko te dodatkowe zegary nie podobają i pomyślał bym nad czymś innym, może coś w rodzaju konsoli jak w e30, ale to już szczegół. Piękne auto, piękne e34, śliczne koła, świetny markowy gwint, no kompletny projekt. Zrobić nowy ładny lakier i po temacie. Kozak!

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa wjechanie z buta w temat i nie ma co ale kawał dobrej roboty odwalone 4.4 robi robotę a żeby tego było mało to turbo i to jest już pierwsza liga a felgi niszczą system i mam nadzieje że będzie okazja obejrzeć ten wózek gdzieś na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do prozaca może Ci wpasuje te zegary w konsole, wiem ze dorabial cos takiego i wygladalo to spoko

Pozdro

 

Tylko tak jak jest teraz zostaje. Zegary co najważniejsze są dobrze widoczne, odruchowo się na nie patrzy, i na żywo wyglądają naprawdę dobrze.

 

 

To się nazywa wjechanie z buta w temat i nie ma co ale kawał dobrej roboty odwalone 4.4 robi robotę a żeby tego było mało to turbo i to jest już pierwsza liga a felgi niszczą system i mam nadzieje że będzie okazja obejrzeć ten wózek gdzieś na żywo.

 

 

Dzięki,

 

btw to jest 4.0, w e34 fabrycznie nie było m62.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamils13 Okey sorki za błąd. I jakie plany na najbliższy czas będzie coś kombinowane czy na razie tylko radość z jazdy?

 

hamulce przód w pierwszej kolejności. Dalej może jakieś lżejsze fotele z przodu i budowa innego odprężonego m60 w które więcej dmuchniemy. Finalnie oczywiście lakier ale to jeszcze długa droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam...b44 byłby lepszy

Turbo? a na co to komu? Kompressor to jest przyszłość

I jeszcze te oklepane rsy no zero kreatywności,,,

 

Żart, do tej pory nie mogę dojść do siebie po przeczytaniu tematu, wszedłeś i rozwaliłeś towarzystwo :) Chyba najlepsza premiera na sindi ostatnimi czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na sindi dajesz możliwość :wytrysk:  w kiblu , moje zdanie znasz i widzę , że nie tylko moje bo 100% osób ma podobne .

Kamil dawaj filmik jak to chodzi bo czytam , że już odebrałeś .

 

 

jestem pod wrażeniem. Mega wypas, kawał dobrej roboty. Prosimy o więcej filmów. 

 

 

Bardzo wiało wczoraj ale coś takiego nagraliśmy:
 
 
i zegary, l3mur91 pewnie pijany wieczorem nie ogarnął, że jakieś napisy na końcu latają :)
 
nagrane w dwie osoby + ze 30 kg gratów w bagażniku czyli ze 120kg w aucie za dużo:
 
 
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...