Skocz do zawartości

[e34] kamils13 -->> E34 540iA remake


kamils13

Rekomendowane odpowiedzi

Esensja german stajlu, w tym momencie nr 1 na tym forum, 100% definicji tego forum, nie ma lepiej zrobionego auto w stylu GS i powinieneś wręcz zostać wizytówką tego forum, tyle z mojej strony, pozmiatane i to bez zbędnego pierdolenia i TaTechnixów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dahrek rzeczywiście po fotkach widac piękno tego auta i w 100% w stylu tego forum ale mimo wszystko poczekal bym na komentarze jak osobiście ktos zobaczy golym okiem auto, sam właściciel pisze ze bez lakieru na german fest nie przyjedzie.. Tak wiec pewnie lakier kuleje bo tak pisal ale jak to poprawi to będzie kosa,

 

Pozdro

 

Pss. Oczywiście Kamil bez spiny tylko sprostuje to co napisal Radek ze nr 1 na tym forum ale auto trzeba zobaczyć na zywo a nie tylko po fotkach jarac sie

 

Ps. 2 fotki mistrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się absolutnie nie spinam, bo wiem jak jest. Póki co kilka osób widziało to auto i twierdzą, że przesadzam:

 

Auto w ani jednym elemencie nie jest kameleonem, odcień na wszystkich elementach się zgadza. To po prostu używane 21-letnie auto bez nowego lakieru ale do rzeczy bo niema się czego wstydzić:

 

błotnik prawy tył, obcierka 

tXoMlrc.jpg?1

 

błotnik lewy tył rysa

NfYpTjL.jpg?1

 

wypiaskowany cały przód

iTgc2O8.jpg?1

 

AJL0106.jpg?1

 

yJyccCo.jpg?1

 

lewy narożnik z tyłu miał mikro przygodę

 

BT1EkdU.jpg?1

 

podrapany zderzak z tyłu

 

jUPSzph.jpg?1

 

klapa z tyłu była przez jakiegoś turka w niemczech malowana

 

jIvFYkp.jpg?1

 

zagniotka przy tylnym prawym kole

 

UjL06eQ.jpg?1

 

+ kilka rys i zagniotek na reszcie auta.

 

 

Pisałem, o tym że bez lakieru na GF to słabo bo wiem, że jest masa totalnie wylizanych samochodów.

 

Ta jak widać taka nie jest. Lakier będzie na samym końcu ale to jeszcze nie ten czas.

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kilka lat temu mieliśmy obsesję na e34 i teraz po kilku latach nadal mamy kolejne e34 :)

 

Wtedy mówili, że to oklepane czorne 5'tki, a teraz :D

 

JEST PRZEHUJ! I najlepiej jej w GS!

 

Gratki Kamil za realizację planów!

 

Przyjedź na wiosnę, założę RS'y do swojej i zrobimy sesję siostrzyczkom :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...