Skocz do zawartości

E46 M3 by Fisiek


Fisiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 499
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Fisiu ja tam na M3 się nie znam ale jak tam zaglądałem do Ciebie w nadkole to wydaje mi się że nie będzie pasowało to które Ci przyszło.... wygląda mi na zwykłe z seryjnej e46....

bedzie pasowalo to nadkole bo pojechalem osobiscie od ziomka z Kielc i zdejmowal mi z M3 ;) handluje samymi czesciami od E46 M3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Temat troche sie zakurzyl wiec aby nie bylo ze nic nie robione: wymienione i zregerowane odblysniki , nowy zbiornik plynu spryskow , nowa kierownica powietrza wraz z wlotami, nowy zderzak ,obszyta kiera wraz z galka zmiany biegow mieszkiem , recznym nowe szkla w halogenach, zregenerowany znaczek od galki zmiany biegow SMG nowego niestety nie idzie dokupic. a stary wyszedl mi jak noweczka .non stop cos nowego :) zostalo jeszcze sporo do zrobienia wyjac wnetrze pomalowac raczki wewnatrz , ogarnac glosniki , podsufitka z alcantary czarnej , oddac skory do regeneracji tz czyszczenia , zalozyc wkoncu ori znaczki na maske i klape , no i spasowac kola i pewnie jeszcze mase rzeczy ktorych niepamietam ;)

de5wmt.jpg

flh5w5.jpg

fkzki9.jpg

b3loxc.jpg

5krjn6.jpg

2vrsxoh.jpg

1z4z7yv.jpg

t5jdi1.jpg

2rdkswm.jpg

72gjgy.jpg

11jq88l.jpg

11vgl1x.jpg

9zujq0.jpg

3134zns.jpg

sltv5t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapachniało świeżością

 

Możesz podpowiedzieć czym/jak odswierzyles odblysnik lamp ? Ta sama operacja mnie czeka a wiem że to bardzo delikatne ...

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Polecam AutoDream - Grabola .   jak cos nr tel do niego 500 172 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i male pierdolki ale zawsze cos :D poflokowane schowki , nowy absorber przedniego zderzaka , nowe kierunki boczne ,  nowe znaczki na maske i klape , no i uchwyty poszly do malowania na Black Piano ;) wparowal tel bezprzewodowy , uchwyt trójkata do bagaznika. jeszcze czekam na przesylke z ASO :D z kilkoma rzeczami

33mbrpj.jpg

qzgeiw.jpg

2hg5mkj.jpg

akc3e0.jpg

2l83o3.jpg

29nfqqc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po namysłach wkoncu wlatuje nowe kolo Customowe. za 3 tyg przyjada do mnie. narazie zdjecie podgladowe autorstwa tego ziomka co je bedzie robil. rozmiar 19cali takie same szerokosci jak na zdjeciu. :D :D felga na zdjeciu jest zrobiona przez tego samego ziomka co robi moje.

160dfnq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no slyszalem tez o jego terminach. zapowiedzialem muz ze zadnego opuznienia bo nie lubie klamcow. wlasnie mu pisalem teraz ze slyszalem o jego przekretach z terminami itd powiedzial ze bedzie wszystko w terminie a nawet przed bo ranty ma na stanie bebny tez. tylko rotor nowy zrobic i klasa. zobaczymy jak nie to sie wparuje ukopie itd :P gadalem wlasnie z kilkoma osobami ze wali z terminami ale robota to mega dobra robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...