Skocz do zawartości

E46 M3 by Fisiek


Fisiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 499
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Moja okolica taka piękna. I tak jak już parę osób napisało folie wywalić posadzić auto niżej i będzie bardzo dobrze ;):D

Folia juz zdarta auto prezentuje sie o niebo lepiej. Thepiekarz jak cos zapraszam na spota do ostrowca lub ja moge do TST wpasc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia juz zdarta auto prezentuje sie o niebo lepiej. Thepiekarz jak cos zapraszam na spota do ostrowca lub ja moge do TST wpasc :P

Pokazał byś na zdjęciach jak to się prezentuje teraz bez folii ;) I dzięki za zaproszenie jak coś to na PW się zgadamy kto do kogo wpadnie ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ją zobaczyłem na olx zanim tu temat założyłeś to się zakochałem, wtedy na tych 19stkach, przepiękne auto. Dla mnie te RH są doskonałe i mam zdanie jak Czarny, pokombinować z rantami, mięsna naciągnięta opona i będzie jak trzeba, na pewno bym ich nie sprzedawał, wg. mnie auto wygląda świetnie, jedynie drobna kosmetyka ze spasowaniem i będzie ideał. 

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ją zobaczyłem na olx zanim tu temat założyłeś to się zakochałem, wtedy na tych 19stkach, przepiękne auto. Dla mnie te RH są doskonałe i mam zdanie jak Czarny, pokombinować z rantami, mięsna naciągnięta opona i będzie jak trzeba, na pewno bym ich nie sprzedawał, wg. mnie auto wygląda świetnie, jedynie drobna kosmetyka ze spasowaniem i będzie ideał. 

 

Pozdro!

no na olx byla ale to byl impuls za szybki bo napalilem sie na e92 M3 ale juz mi przeszlo i jednak nie sprzedam bialej damy ;) co do spasow beda beda postaram sie po niedzieli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu przyszly nowe fanty jak Oslona pod silnik ktorej nie bylo wogole , kierownica powietrza nowa. stara byla polamana, lustrko wewnetrzne bo stare sie neistety wylalo , zbiorniczek spryskiwaczy stary byl zawadzony i pekniety , nowy zderzak stary byl klejony i jakis krzywy , no i nadkole lewe ktorego nie bylo wogole...jeszcze pare fantow ma mi wpasc w raczki. niebawem dodam kolejne zdjecia :)

 



4093891fae5e51a9.jpg
 
1fa5c7bb8c0826a0.jpg
 
d90e493c977a7349.jpg
 
82875bdc50da3e4a.jpg
 
fef8ca72e8594506.jpg
 
89b179beec0490f9.jpg
 
no i wpadly nowe oleje do silnika ori M twin power turbo ///M. do skrzyni biegow Febi 75w80. oraz w dyfrze ze szpera Castrol Syntrax 75w140. :D wszystko co  najlepsze :P
 
ffeea179ab25385b.jpg
 
364964ca5f39e500.jpg
 
c3b962044cde8012.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...