Skocz do zawartości

E46 M3 by Fisiek


Fisiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 499
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

mi jak jeden gosciu wykonal dystanse to do dzis je pamietam, masakra, pare razy bokiem polecialem i troche na nich pojezdzilem w zime i jak sciagnalem kolo to sie przerazilem bo gwinty(ktore byly wprasowane) prawie wypadly z dystansu.... dobrze ze mi kolo sie nie urwalo...... a jak zobaczylem fotki na Fejsie jednych kol co sandal robil to mnie ciekawosc i rozsadek kazal zapytac

 

pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak jeden gosciu wykonal dystanse to do dzis je pamietam, masakra, pare razy bokiem polecialem i troche na nich pojezdzilem w zime i jak sciagnalem kolo to sie przerazilem bo gwinty(ktore byly wprasowane) prawie wypadly z dystansu.... dobrze ze mi kolo sie nie urwalo...... a jak zobaczylem fotki na Fejsie jednych kol co sandal robil to mnie ciekawosc i rozsadek kazal zapytac

 

pozdro

Akurat o Tym kole co mówisz to te kolo powinno dostać statuetkę i platynowy medal na najbardziej spier.... Koło na tej planecie.

I ludzie jeżdżą na takim chlamie porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Odwrotnie tarcze????? Chyba ci sie cos pomylilo. Kolego. toosss doyebal teraz z tymi tarczami przeciez w M3 tarcze sa plywajace i kierunkowe...nie przegladaj wiecej forum po pijanemu....

 

Oczywiście, że są pływające i kierunkowe, baaa maja nawet literki L i R na rotorach, żeby nie pomylić przypadkiem.

Po pijanemu można się rzeczywiście zakręcić przy montażu ;) Masz prawe tarcze z lewej strony i na odwrót.

 

 

ji016t.jpg

 

a tak powinno być:

 

223265_1386275912957_1713830848_654341_7

 

Nie chciałem "doyeeebać" tylko pomóc, przecież nie każdy musi wszystko wiedzieć...nawet na trzeźwo  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...