Skocz do zawartości

E46 M3 by Fisiek


Fisiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 499
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

zbieralem sie tez co do Car Audio wiec Zainwestowalem troszke w lepsze brzmienia wlecialy Glosniki na przod i tyl MOREL MAXIMO 6.5 wraz ze zwrotnicami oraz glosniczkami wysokotonowymi (Gwizdkami). w bagazniku znalazl sie Subwoofer Crunch mxq12 ze wzmakiem Blaupunkta 600watt. jednostki nie zmianialem Radio zostalo jak jest. duza Nav.i jedynie Ori tuner Wzmacniacz seryjny z bmw zostal wyslany do naprawy gdyz ten model BM54 jest wadliwy i pala sie koncowki mocy ale firma specjalizujaca sie w ich naprawianiu zrobila jak trzeba i w dodatku wlutowala mi wyjscie na AUX oraz wyjscia na subwoofer wszystko robota profi. brzmienie teraz jest wysmienite az chce sie sluchac muzy w aucie ;)

 

1zgvz8o.jpg

 

makqpz.jpg

 

ajnu6c.jpg

 

2c0lcp.jpg

 

5o11t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Smiesz twierdzic ze choooyowo zrobione? robila to firma zajmujaca sie wylacznie tym.

No powiedział bym raczej ze po firmie która robi wyłacznie to spodziewał bym się czegoś wiencej niż trytytek :D 

U siebie wyprowadzałem tylko cinch-e (końcówki sa OK) i wygląda to jak na tym zdjęciu poniżej, a robiłem to pierwszy raz. 

 

IMHO o wiele estetyczniej :D i bez q2 trytytek :D

 

4891295800_1305582432.jpg.8316c88ba568f4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienisz radio, dasz normalny wzmacniacz wtedy zobaczysz co to dzwiek ;) Pozdro.

 

ps przod podlaczyles pod wzmaka blaupunkta? Jaka ma moc?

a skad wiesz jak to gra u mnie ze juz mowisz ze zmienie radio itd to zobacze co to dzwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiedział bym raczej ze po firmie która robi wyłacznie to spodziewał bym się czegoś wiencej niż trytytek :D

U siebie wyprowadzałem tylko cinch-e (końcówki sa OK) i wygląda to jak na tym zdjęciu poniżej, a robiłem to pierwszy raz. 

 

IMHO o wiele estetyczniej :D i bez q2 trytytek :D

 

4891295800_1305582432.jpg.8316c88ba568f4

A ty sie uczepiles tych trytek. nie w jednym nowym sklepowym radiu widzialem ze podobnie sa trytki. poporostu spiete kabelki aby sie nie majtaly czy to zle? nie sadze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiedział bym raczej ze po firmie która robi wyłacznie to spodziewał bym się czegoś wiencej niż trytytek :D

U siebie wyprowadzałem tylko cinch-e (końcówki sa OK) i wygląda to jak na tym zdjęciu poniżej, a robiłem to pierwszy raz.

 

IMHO o wiele estetyczniej :D i bez q2 trytytek :D

 

4891295800_1305582432.jpg.8316c88ba568f4

Wklej jeszcze zdjęcie ze środka bo skoro nie dałeś "trytytki" żeby spiąć razem przewody to może być tam niezły bałagan. Ja nie widzę żadnego problemu w użyciu trytytki wewnątrz obudowy, niepotrzebne czepianie się. A w nie jednym firmowym radiu przewody liniowe wystają na kablach po za sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gra u Ciebie, ale z orginalnego radia co moze byc za dzwiek? Kombinowalem tak samo u siebie zaczalem od glosnikow pozniej dodalem wzmaka ale dopiero po zmianie radia moge powiedziec ze jest dobrze, ale skoro Ciebie zadowala to ok, Ja tylko daje rade ;) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gra u Ciebie, ale z orginalnego radia co moze byc za dzwiek? Kombinowalem tak samo u siebie zaczalem od glosnikow pozniej dodalem wzmaka ale dopiero po zmianie radia moge powiedziec ze jest dobrze, ale skoro Ciebie zadowala to ok, Ja tylko daje rade ;) pozdro.

PRZECZYTAJ SOBIE DOKLADNIE CO WYMIENILEM . NAPISALEM ZE SA NOWE KONCOWKI MOCY PHILIPSA GDZIE DZWIEK JEST MEGA ZADOWALAJACY, NOWY RADIATOR ITD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...