Skocz do zawartości

E46 M3 by Fisiek


Fisiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 499
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dzieki panowie ;) jest pare pierdolek jak np listwy pod lampe stare zatrzaski maja polamane ale juz sa nowe , zderzak troszke bardziej spasowac z przodu i delikatnie maske ale to drobiazgi ;) spolerowac ranty pozadnie no i ten przedni doklad Wpadnie napewno. wiec jak bedziesz gdzies w poblizu  ( Thepiekarz ) to zapraszam do obczajenbia mojej ja dzis mysle kolo 17 bede w galardi w TST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak panowie widziałem to auto dosłownie 30 minut temu i mimo tego że pogoda nie dopisała to obadałem trochę auto i koło siadło pięknie na żywo robi prze okrutną robotę. I bardzo mi było miło cię Fisiek poznać i mam nadzieje że do zobaczenia za niedługo i oby następnym razem pogoda dopisała. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciał sprzedać emke i co innego kupić,ale byś błąd zrobił...

Teraz jest miazga auto mega wygląd jeszcze jakieś dokładkę

przednią i może wedle gustu jakiś dyfuzor DTM ale jednym się 

podoba i innym nie,ale sznyt sportowca by był niezły....

Na GermanFeście oblukamy na żywo,ale auto zrobione 100% Guście Syndykatu...

Bravo Fisiek...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoczko thepiekarz ze podjechales.szkoda ze lalo jak cholera i za bardzo Casu nie mialem to pogadali bysmy wiecej. Ale nie ma daleko bedzie jeszcze okazja. :wink:

Cała przyjemność po mojej stronie że w końcu udało mi się zobaczyć ten gruby project na własne oczy chociaż pogoda nie dopisała :/ I daleko nie ma także okazja będzie na pewno żeby pogadać więcej i jak coś to jesteśmy w kontakcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...