Skocz do zawartości

[E36] Scythe - 325is


Scythe

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych skór mało co zostanie tak na prawdę. Wleca sporty, ale stelaże z tych foteli będą, bo ciężko będzie znaleźć sporty w elektryce. Dorzucę przy okazji grzany tyłek i będzie komplet potrzebnych rzeczy.

 

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Trochę czasu mnie nie było..

Tak jak pisałem, wleciała podświetlana gałka.
Później trafiła się okazja na półeczkę z dodatkowymi dwoma guzikami, więc trzeba będzie ją przez rok trochę zapełnić ;).

Lecąc dalej wpadło kompletne wnętrze z cabrio z którego przechwyciłem sporty na przód, a resztę powoli opędzlowywuje po znajomych :P.
Następnie trafił się zderzak na tył ori z ori dyfuzorem na dwie fifki, a dziś zamówiłem zderzak na przód kompletny ze szczebelkami i wlotami na tarcze. Zostaje poszukiwanie nakładek na progi i listew drzwi.
Plan jest taki, żeby na wiosnę wyjechać z kompletnym m pakietem i zrobionym wnętrzem. Jak wyjdzie, to się okaże.
Zdjęcia jak wrócę po weekendzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy boczne to tylko aso bo z używki ciężko w dobrym stanie i aby szyny trzymały spinki.

Tak jak mówisz.. listwy to tylko ASO bo znaleźć zadbane graniczy z cudem.

Bardzo ładnie się prezentuje kebabik. Słuszny kolor, zadbany lakier i tak bardzo o m-pakiet nie woła ;) wrzuć jakieś zdjęcia z tym co tam od świąt wpadło ;)

Do wiosny będzie kompletny M pak i jakieś zabezpieczenie lakieru. Wrócę w poniedziałek to ogarne zdjęcia fantow :)

 

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Panowie.. takie pytanie na szybko. Dziurawic zdrowe progi dziurami na kołki do nakładek plastikowych czy kleić jakimś klejem bezinwazyjnie?

 

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

 

Zrób tak jak jest ori. Czyli spinki wmontuj w nawiercone otwory prógu (gumowe wkładki, podobne jak w podszybiu) i dobrze spasuj aby potem jakiś syf Ci się nie wdzierał przez źle dolegającą uszczelkę. ;) Kupisz za parę groszy w ASO. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. takie pytanie na szybko. Dziurawic zdrowe progi dziurami na kołki do nakładek plastikowych czy kleić jakimś klejem bezinwazyjnie?

 

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Ty z tym pytaniem serio czy jaja sobie robiłeś? I normalna sprawa że trzeba zrobić ori tak jak napisał Dejv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

E30 klasa w opór..

Wszystko zgodne z VINem..

Ori M20B25, do tego pakiet technika.. ryje głowę mocno.

 

Paweł, kiedy wspólne foto?

 

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka'

 

 

I to chyba tylko jedyne plusy tej e30.

 

Bo sama buda słabo polakierowana, w bagażniku nie wiem co się tam musiało dziać, że tak to wygląda.

 

Btw cena kosmiczna jak za ten stan auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...