Skocz do zawartości

[E30] Jackx 325 Convertible MT II


Jackx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

cena była baardzo atrakcyjna i grzech było by nie kupić tym bardziej ze nie zapłaciłem kwoty wylicytowanej tylko wynegocjowanej po za allegro (sporo niższej). sprzedający nie chciał zakończać aukcji przed czasem z odwołaniem ofert nie wiem dla czego ale co mnie too :roll:

mały update:

a26dba1270c173c4m.jpg cb0467e5772d6abbm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

nie zdążyłem dać odpowiedzi w jednym z ostatnio bardzo modnych tematów bo go zamkli :roll: wiec robie to tu

 

swoją droga nei wiem czemu nie ma JACX'a e30 w PD..

 

nooo własnie :roll: gwint mam i gleba, oklepane ErEsY wydech zajeboisty z kwasa z ładnymi końcówkami ii co najważniejsz mam nawet DARE ale kzenonnon ( moze chyba byc)

 

a tak na poważnie :lol: to uwazam ze mój szrot nie zasługuje na taką galerie w dziale PD , dużo mu brakuje - lakier , wnętrze i jeszcze pare pierdółek i dla tego nigdy nie robiłem żadnej ankiety u mnie w temacie . jesli ktos kto widział samochód na żywo uważa inaczej to jest mi bardzo miło i dziekuje za opinie . jak zdobede wrescie jakies lux fotki z porządnej sesji wstawie je do swojej galerii i uzytkownicy forum uznają ze jest OK i mozna przenieść "dalej" to zrobi sie głosowanie i zobaczymy co z tego wyjdzie :lol:

 

P.S.

Kamilu , weźcie i mnie na sesyjkę :oops: moze jak bede miał jakies zajebioste fotki to wtedy zasłuże na PD :lol:

 

peeaacc wszystkim i do zobaczenia i napicia się na na zlocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

dzięki wszystkim :mrgreen:

MHW "czarne" raczej nie za bardzo pasują do całego czerwonego, jak by się trafiły czerwone to czemu nie ale myślę ze chyba bym wolał kupić ranty na tył jak światła za 800 zł. po za tym motip czyni cuda :lol:

"działko armatnie" zostaje :lol::lol: tam gdzie jest

SUKE BLADŹ! Do PD, GT, OPT, HD itp z nią!

 

pozdro

hmmm..... może i tak, mam wiele dystansu do tego :-D "szacowne grono" zdecyduje :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...