Skocz do zawartości

[E30] Jackx 325 Convertible MT II


Jackx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kamil, szerokosc sie zmieni , na pewno, tez o tym wiem i widze ze trzeba zwiekszyc, ale mysle ze juz nie w tym sezonie, w tym na koła i pakiet poszło juz tyle kaski ze na razie nie mysle o nowych wydatkach , noooo chyba ze trafi sie jakas super okazja :lol::roll: albo ktos sie chce zamienic na ranty ... w co wątpie 8) . kto przy zdrowych zmysłąch bedzie chciał pomniejszyc rancik :lol: ale jak by co to moje są 2" i jak ktos ma 2,5" a chce mniejsze to mozemy zrobic dill :roll:

 

co do pakietu to boczne listwy i progi tez beda , bo są , ale musze przerobic nakładke progową bo próg w cabrio jest o jakies 2cm wyzszy , a nie załoze i nie zrobie takiego pazdzierza ze nakładka progowa bedzie kończyła sie pod fabryczną listwą ozdobną na progu pod dzwiami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

mały update bo dawno nic sie nie działo

 

zawitał NOWY wydech SuperSporta z kwasa

 

ad2aabce50f6ba32m.jpg 9bbe18cdd1031798m.jpg 9b47fb2f70a53fc1m.jpg 8d1078e5ee0e0142m.jpg

 

no i zawitał juz cały M pakiet , zdjecia takie sobie ale pogląd całosci juz jest, kto był w tym roku w Tarnowie to moze ocenic całość

 

f23fe82ed096e5b7m.jpg 2a18b21131085ec0m.jpg 2290b93c11615b3am.jpg 9b6ec5bb51decb06m.jpg

 

od niedawna zakładam tez audio "zbudowane" na oryginalnym procesorze dżwieku z 7er E38 , pare fotek poglądowych

 

9f6ec75d3f8edd66m.jpg 456e31a46517a237m.jpg baa4bee28e2a8b87m.jpg

 

1448b981f051dcf4m.jpg b37b9b179e0395dam.jpg 286bd47558eea196m.jpg b38350fefd3a5bb6m.jpg

 

w trakcie prac montażowych

 

528d0068e3185619m.jpg 21e872b0c8f18827m.jpg 21ec07c63cc3a91em.jpg

 

77b18f2cdabf9ed5m.jpg d819c2c640e73d5em.jpg 56b2c8ac82fba2d8m.jpg

 

a to są takie moje zapasy magazynowe :evil: w pudełku po lewej lezy sobie NOWY Becker Monza BE 2230

c4902c458b68762am.jpg

 

 

zestwa jest juz załozony i gra, nie stety nie moge jeszcze okreslic "jak gra" nie jest jeszcze w 100% ukonczone , po drodze napotkałem pare problemów które musiałem rozwiazać min. z głosnikami i odpaleniem całego zestawy.

DSP obsługuje oryginalnie w E38 14 głosników , 10 w kabinie i 4 suby , u mnie ze wzgledu na mozliwosci mozntazowe bedzie tylko 12 głosników , 10 w kabinie i dwa dwucewkowe suby w skrzyni w bagazniku . skrzynia juz jest załozona razem z głosnikami , udało mi sie kupic ( uzywane) dwa 20cm dwucewkowe Audaxy z membraną z aerożelu ( co kolwiek to znaczy ) wysiwetlacz/sterownik DSP jest nad popielniczką tylko tymczasowo, docelowo bedzie w miejscu regulacji świateł która w 99% i tak nie działa . cała wiązka od DSP jest oczywiscie położona w fabrycznym miejscu , nie ma zadnej lipy czy druciarstwa . kable głosnikowe sa połozone tak jak były w oryginale . na podłaczenie czeka jeszcze zmieniarka no i trzeba bedzie wzmacniacz i zmieniarke jakos ładnie z głową zainstalować w bagazniku .

Prace są cały czas w toku :roll: i jest jeszcze pare pomysłów do realizacji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff. A już się bałem, że po takim okresie przestoju w aktualizacji tematu po wejściu zastanie mnie link do otomoto, ale na szczęście nie! Jacek nie sprzedawaj fury, nie zostawiaj mnie samego :mrgreen:

 

Wydech pierdzi pierwsza klasa, najpiękniej brzmiące m20 jakie kiedykolwiek słyszałem, furę znam prawie tak jak swoją, ciekaw jestem jak soundsystem po ukończeniu zagra.

 

No i pytam się gdzie zdjęcie nowego wozidupa, bo decyzja o niejeżdzeniu w zimie i zakup wozidła to jakby też część tego auta :mrgreen: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze by sprzedac burakowoza to musiało by sie

1. juz by mi sie znudził

2. albo zycie by do tego zmusiło

jeszcze mi sie nie znudził i cały czas mam jeszcze zapał do nastepnych modyfikacji i doposażania a z "życiem" jeszcze jakos daje rade choc nie powiem ze jest lekko .

zimowy dupowóz ..... a prosze bardzo , miał byc całkowicie nieinwestycyjnym wozidłem , nie stety juz mam jakies dziwne pomysły na wydawanie kasy nie na cabrioleta :evil:

 

75176125e4b195a8m.jpg 5ace538ce6b1bff9m.jpg d998160874a6f0d1m.jpg 988c15d772ceddccm.jpg

 

e5d0b58143fddc5fm.jpg eef23949749ee8c9m.jpg 7b107fc05a290f27m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperSport przyjechał do ciebie z kołobrzegu?,wart swojej ceny?

Piękne e30 :wink:

 

chyba tak , nie pamietam skad był wystawca . nooo pewnie ze jest wart tych paru groszy tymbardziej ze był fabrycznie nowy a nowy chyba kosztuje cos ok. 600 ojro. tak czy siak jestem bardzo zadowolony z tego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te dodatkowe panele masz zamiar jakoś wkomponować w deskę

 

oczywiscie , ten długi zosatnie tam gdzie jest tylko chce go jakos obudoiwac i dac tunel do tapicera ze by nie było widac dodatkowych elemntów zabudowy.

tem mały kwadratowy docelowo bedzie w miejscu regulacji świateł, oczywiscie tez odpowiednio "zamaskowany"

 

co do dupowoza to sie tym zajefajnie jezdzi :mrgreen: nikt sie nie wpycha i kazdy Cie wpuszcza . normlnie tak jak by nie było innych kierowców. mysle ze jeszcze na nim cos zarobie :lol::lol:

 

P.S.

 

a co do dupowoza to czy ktos zauważył jakie sa przednie stołki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

noo i dzis odebrałem złomka od Wiecha , wszystkie 14 glośników ( 10 w kabinie i 2 dwucekowe w skrzyni) jest podłączone i GRA . dla mnie gra bardzo fajnie mam pełną regulacje procesora noo i skrzynia w bagazniku ładnie masuje plecy :roll:

nie mam fotek przednich paneli ale raczej nie beda jakoś niezbędne , głosnik (16cm) sa włozone w fabryczne miejsca po przez zastosowanie odpowiednio wymodelowanych dystansów , byc moze to sie zmieni i przewedruja na dzwi . głosniki mają tak dużą głębokość montażową ze nie da rady założyć maskownic, znaczy da rade ale w tym wypadku nie da rady juz otworzyć schowka ( schowek jest juz odpowiednio docięty). wszelkie zmiany są odwracalne wiec nie ma zadnych nadprogramowych wydatków na fabryczne maskownice czy inne elementy tapicerskie.

zdaniem Wiecha cały zestaw gra nad wyraz poprawnie jak na taką zbieraninę róznych elementów i problemy z doborem głosników zresztą moze jak zajrzy to sam cos bardziej konkretnego powie. głosniki są od zwykłych kolumn domowych poniewaz wzmacniacz pracuje z głosnikami 8 omowymi. na pewno w trakcie jeszcze cos mi sie przypomni albo ktos zapyta dokładniej o system to pojawią sie "nowe" dane/fakty . troszke fotek poglądowych wykonanych jeszcze przez Wiecha :

9337054bc23bf0c6m.jpg 5579d6f17bd6c36am.jpg 445fa9587b156b69m.jpg

 

efe8b0851d8181e9m.jpg 2fdc5f4fdadb9976m.jpg eb1bec100487f637m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi sie te zamontowane w fabrycznych z przodu,jednak pewnie akustyki za dobrej nie będzie. Co do tyłu to śmiesznie wygladają te 16-tki w tych boczkach, takie za duże :roll: mozę bez tych maskownic lepiej by wyglądało.

 

Jaki masz wzmak?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz wzmak?

 

system DSP z E38 , panele zawsze mozna poprawic i/lub zmienic , byc moze lepiej by sie prezentowało jak by głosniki były "schowane" i zamiast odstającej maskownicy była by jakas siatka . tak jak mowie wszystko da sie zawsze poprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cabrio jest kozackie ale ta zabudowa.... tragedyja, głośniki których nie widać są spoko ale to coś w boczkach z tyłu zaczyna walić festynem....:)

ps: nie można było złożyć czegoś z mniejszą liczbą głośników, a jednocześnie dobrze grającego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...