Skocz do zawartości

[e60] 535d by maciej1203


maciej1203

Rekomendowane odpowiedzi

Łapka , żebyś za chwile nie zmeniał zdania o 180 stopni ;) , idę o zakład że jak Maciek wydetailinguje samochód zrobi dobre fotki to będziesz orgazmy przeżywać podczas ogladania, teraz wrzucił typowo robocze foto, uwalone auto w marnej scenerii , nie ma szans żeby to rwało suty, ale wyliże , gwintem pokręci i będzie na prawdę dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tak było i nie mówię tego złośliwie. Po prostu kilka lat temu cisnąłeś na spas na monetę i lekko wystające koła a tutaj tego w ogóle nie ma a tylne koła są schowane. Do tego błyszczący rotor. Nie wiem z czego to wynika. Mam swoje zdanie na ten temat. Ty tu rządzisz i jeżeli mówisz że jest super to niech tak będzie. Konstruktywna krytyka podnosi poprzeczkę ale widzę że ona mocno spadła. Szkoda. Mówię to jako stary użytkownik forum. I'm out...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapka zacytuje ci co napisał Maciek, nie wiem czy ty czytasz czy tylko oglądasz obrazki ? 

"Koło założone i mniej więcej to tak wygląda , zdjęcia robione podnośnikiem   :-P na dniach wpadnie gwint to pójdzie jeszcze niżej "

Chyba logiczne że jak pokręci gwintem to będzie to wyglądać zdecydowanie lepiej, oceniasz jakby to był efekt finalny gotowy na wystawę, a przecież gość tylko koła przykręcił do auta i chciał pokazać jaka zmiana nastąpiła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åapka zacytuje ci co napisał Maciek, nie wiem czy ty czytasz czy tylko oglądasz obrazki ? 

"Koło założone i mniej więcej to tak wygląda , zdjęcia robione podnośnikiem   :-P na dniach wpadnie gwint to pójdzie jeszcze niżej "

Chyba logiczne że jak pokręci gwintem to będzie to wyglądać zdecydowanie lepiej, oceniasz jakby to był efekt finalny gotowy na wystawę, a przecież gość tylko koła przykręcił do auta i chciał pokazać jaka zmiana nastąpiła....

Dokładnie zdjęcia które zamieściłem miały pokazać jedynie zarys jak to wygląda  :roll: , na pewno jeszcze wleci dystans i pójdzie sporo niżej  :mrgreen: , powtarzam to co Bartek napisał , to nie jest jeszcze efekt finalny  :wink: .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Åapka zacytuje ci co napisał Maciek, nie wiem czy ty czytasz czy tylko oglądasz obrazki ? 

"Koło założone i mniej więcej to tak wygląda , zdjęcia robione podnośnikiem   :-P na dniach wpadnie gwint to pójdzie jeszcze niżej "

Chyba logiczne że jak pokręci gwintem to będzie to wyglądać zdecydowanie lepiej, oceniasz jakby to był efekt finalny gotowy na wystawę, a przecież gość tylko koła przykręcił do auta i chciał pokazać jaka zmiana nastąpiła....

 

Miałeś rację! Zwracam honor. Jest mega dobrze. Kolor piekny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...