Skocz do zawartości

[e39] Ernest ///M5 Carbonschwarz


Ernest

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie popadajmy ze skrajności w skrajność tutaj masz M5 na dedykowanym do tego modelu BBS LM 9.5x11x19" z oponami odpowiednio 255/35 i 285/30. Może nie jest to rasowy germaniec, może nie leży 5cm nad ziemią ale jest 2TLG, są śrubki, jest szeroko i jest kompromis między OEM a POMNIKIEM i zapewniam cię że na tym wykorzystasz te 400KM w 100% !

 

bmw_e39_m5_atlanta_42.JPG

Racja Kujon to auto powala pomimo ze na 11 calach z rantem jest 285  :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te koła co pokazałeś wcześniej to widziałbym w e30 szybciej niż w m5, oczywiście pomijając fakt rozmiarów, konkretnie chodzi o wzór rotora. Jak skręcanka do e39 to tak jak kujon pokazał LM, albo sznycel. ;) Dawid w swojej byłej m5 i bokiem latał na naciągach i żyje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem mieć wzór niespotykany na świecie. Styling 17 w 18 calach jest raczej nie do dostania.

 

Mnie się bardzo podoba ten wzór. Miał być styling 32, ale trafiło się to więc jest tak.

 

Co do BBS LM to jest naprawde kozak felga i tylko na takie zamieniłbym swoje, tylko to nie jest moja półka finansowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernest weź ogarnij porządne zdjęcia, wstaw i dopiero daj pole do wypowiedzi innym bo cisną Ci ludzie za felgę gdzie szczerze ja na e39 jeszcze nie widziałem. Po dwóch marnych zdjęciach na których tak naprawdę gówno widać - wnioski zostały wyciągnięte co lepsze już LM'y ci dają do porównania. Śmiesznie wyszło. Felga na pewno kozak, musze to zobaczyć na dobrych zdjęciach. Czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się ktoś je***ł w ułamkach, że na tym setupie wykorzysta się 100% M5  :roll:

 

Z drugiej strony rozmowa zeszła na opony, że potrzebują szerokości a gdzie temat naciągu oraz jeszcze bym porozmawiał o tym jak wykonane jest to koło, żeby się nie okazało, że ten custom jest mniej bezpieczny od szykanowanego DARE, które jest porównywane do struny na szyji ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się ktoś je***ł w ułamkach, że na tym setupie wykorzysta się 100% M5  :roll:

 

Z drugiej strony rozmowa zeszła na opony, że potrzebują szerokości a gdzie temat naciągu oraz jeszcze bym porozmawiał o tym jak wykonane jest to koło, żeby się nie okazało, że ten custom jest mniej bezpieczny od szykanowanego DARE, które jest porównywane do struny na szyji ;)

 

pozdro

Felgi są od Sandała także co jak co ale robota profi, rotor jest gruby a felga bazowa to RH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się ktoś je***ł w ułamkach, że na tym setupie wykorzysta się 100% M5  :roll:

 

Z drugiej strony rozmowa zeszła na opony, że potrzebują szerokości a gdzie temat naciągu oraz jeszcze bym porozmawiał o tym jak wykonane jest to koło, żeby się nie okazało, że ten custom jest mniej bezpieczny od szykanowanego DARE, które jest porównywane do struny na szyji ;)

 

pozdro

 

swoją drogą ciekawe kto z nas potrafi wykorzystać 100% z m5,  Panowie bez przesady przecież nikt nie będzie latał tym m5 na 3 biegu bokiem po zjazdach z autostrady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zap.erdalamy albo wyglądamy. Nie ma szans połączyc jednego z drugim, przekonałem się sam o tym nie raz, chociażby tłukąc aktualnie prawie bezcennego prawego ciemnego STARTEKA, gnąc rosnącego w cenę jak gribi po deszczu RCka,  na barierce drogowej :)

 

PS. Żeby nie było że dałem sie wy..ach GDDKiA , zniszczyłem im krawężnik ! :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje "black Hella" Lubie jak jest czarno.

Jest wsadzona soczewka bixenonowa od Audi A6 C5 dlatego światła drogowe zostały zamalowane na czarno, bo są zbędne.4

 

Przy okazji pomalowałem też srebrny odbłyśnik który jest przy błotniku i klosze kierunkowskazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASTOM jest, a progi pogięte. Lampy przód to jest jakiś SÅOMCZYN STYLE!

Shadowline na drzwiach tylnych sam chce chyba uciekać z drzwi....

Myślę, że sporo pracy w tym aucie jest, żeby na SINDI zrobiła prawdziwe łaaał.

I zgadzam się z przedmówcą - skoro inwest poszedł w CUSTOM, to myślę, że jest sporo ciekawszych felg, które można było rzeźbić.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...