Skocz do zawartości

[E30] ...:: BARABUS ::...:: 318is ::...


BARABUS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

BARABUS, cos za cos, teraz masz full komfort i sie cieszysz z niego ale czegos napewno ci brakuje. Natomiast jak zapodasz 17" z niskimi oponami to do pary musi isc niski zawias a wtedy duupa blada z komfortu ale za to bedziesz sie cieszyl wygladem.

 

Idz w wyglad , bo pewnie to autko ma byc tylko weekendowe, jako pasja itd. A na codzien cos tam masz za rogiem 8)

 

Ja cie jakos nie widze w takiej serii znajac twoje zamilowania do felg 3tlg :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARABUS, cos za cos, teraz masz full komfort i sie cieszysz z niego ale czegos napewno ci brakuje. Natomiast jak zapodasz 17" z niskimi oponami to do pary musi isc niski zawias a wtedy duupa blada z komfortu ale za to bedziesz sie cieszyl wygladem.

 

Idz w wyglad , bo pewnie to autko ma byc tylko weekendowe, jako pasja itd. A na codzien cos tam masz za rogiem 8)

 

Ja cie jakos nie widze w takiej serii znajac twoje zamilowania do felg 3tlg :lol:

 

i tu szefuncio mnie masz :mrgreen: , postanowione... będzie OZ Mito I :!: będzie w końcu pierwsze E30 na Mito I :lol: trzeba łamać bariery, poza tym gwint zamówiony 8)

 

będzie dobrze, po co mi seria... szybko się znudzi :-P to auto do lansu, weekendowe i tylko w słoneczne dni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie rs jest krolem felg do e30 i nic ich nie przebije

 

Zależy dla kogo :wink: -moim zdaniem lepiej mieć coś wyjątkowego np WRD MESH albo jednoczęściówka CR7 i takich kół nie ma nikt na forum ani nie spotka się tego na ulicy... A tak tu RS tam RS-nie ma już się czym poszczycić, żeby to jeszcze ludzie mieli w pokaznych rozmiarach w rozstawie 4x100 a chyba oprócz KUDÅATEGO nikt takowych nie posiada :mrgreen:

 

A co ten kudłaty takiego posiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem mito nie zrobi takiej roboty na e30 jak RS,

wzór felgi jest iście sportowy i jakoś nie pasuje to do e30.

 

Jak zostało już napisane RSy nie są pospolite na drogach, jeżdżą na nich fanatycy i nie sposób się za nimi nie obejrzeć...

 

może i Barabus założy teraz mito ale znając jego zmienność z felgami założenie RSów to tylko kwestia czasu.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie rs jest krolem felg do e30 i nic ich nie przebije

 

Zależy dla kogo :wink: -moim zdaniem lepiej mieć coś wyjątkowego np WRD MESH albo jednoczęściówka CR7 i takich kół nie ma nikt na forum ani nie spotka się tego na ulicy... A tak tu RS tam RS-nie ma już się czym poszczycić, żeby to jeszcze ludzie mieli w pokaznych rozmiarach w rozstawie 4x100 a chyba oprócz KUDÅATEGO nikt takowych nie posiada :mrgreen:

 

A co ten kudłaty takiego posiada ?

 

8 i 9x16 BBS RS 4x100 :wink: oto i one:

 

p1090546oz5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem mito nie zrobi takiej roboty na e30 jak RS,

wzór felgi jest iście sportowy i jakoś nie pasuje to do e30.

 

Jak zostało już napisane RSy nie są pospolite na drogach, jeżdżą na nich fanatycy i nie sposób się za nimi nie obejrzeć...

 

może i Barabus założy teraz mito ale znając jego zmienność z felgami założenie RSów to tylko kwestia czasu.. :wink:

 

Mito to rzeczywiście typ bardziej sportowy... no ale Mtechnik 2 to pakiet aerodynamniczny który nadał tej E30 sportowego stylu... jak przykręciłem Folgery mojego kumpla które wzorem w sumie nawiązują lekko do Mito to byłem w szoku ! istny szatan :mrgreen: naprawdę widok niesamowity, aż żal dupę ściskał ze ich nie mam :lol:

 

... a druga spawa, co za problem mieć dwa komplety :roll::-P8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiązując jeszcze do RSów... nie przeczę że są idealne do E30, ale po pierwsze lubię mieć coś innego czego nie maja inni, a po drugie miałem już w ręce tyle tych RSów, narobiłem się ich aż tyle ze po prostu już mi się znudziły :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie rs jest krolem felg do e30 i nic ich nie przebije

 

Zależy dla kogo :wink: -moim zdaniem lepiej mieć coś wyjątkowego np WRD MESH albo jednoczęściówka CR7 i takich kół nie ma nikt na forum ani nie spotka się tego na ulicy... A tak tu RS tam RS-nie ma już się czym poszczycić, żeby to jeszcze ludzie mieli w pokaznych rozmiarach w rozstawie 4x100 a chyba oprócz KUDÅATEGO nikt takowych nie posiada :mrgreen:

 

A co ten kudłaty takiego posiada ?

 

8 i 9x16 BBS RS 4x100 :wink: oto i one:

 

Kółko jest OK, ale ten kolega powinien zwrócić jeszcze uwage na tylną klapę bo nie leży tak jak trzeba przy lewym tylnym błotniku albo być może przy tym błotniku było coś grubiej majstrowane i teraz tak odstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a druga spawa, co za problem mieć dwa komplety :roll::-P8)

 

To mi się najbardziej podoba, Mito na codzień, a Rs'y do kościoła :lol:

 

Jak tak wszyscy piszą, że RS w e30 oklepany, to chyba do Tarnowa przyjadę na zimowych felgach "słoneczkach" :mrgreen::-P

 

Dokładnie tak jak piszesz, RS to obciach teraz i masowa nowobogacka moda niczym daewoo lanos :-P Z drugiej strony ciekaw jestem ile będzie keskinów, ozów i innych popierdółek, hehe :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak wszyscy piszą, że RS w e30 oklepany, to chyba do Tarnowa przyjadę na zimowych felgach "słoneczkach" :mrgreen::-P

Nie oklepane, nie oklepane. Widze ze wiekszosc nie zrozumiala naszych wypowiedzi anty RSowych.

RS jest jedna z najbardziej cultowych felg do BMW (3er i e24).

Barabus mial juz tyle RSow u siebie co inni butow w swoim zyciu :lol: ( a moze i nawet wiecej :mrgreen: )

Mial tez czerwona e30 na RSach wiec po co drugi raz podobny wyglad ? Jak sie trafily OZ Mito, na ktorych nikt w Polsce nie jezdzi w e30, a felga jest w pierwszej czolowce, to czemu nie ?

 

Poza tym dla Barabusa znalezienie przykladowego kolejnego kompletu RSow za cene zwyklych wloskich 15" Allesio zajmie pewnie tydzien, oczywiscie juz ze zrobieniem ich na mega polysk :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony ciekaw jestem ile będzie keskinów, ozów i innych popierdółek, hehe :mrgreen:

 

z tego co mi rifresz mowil to naliczył w tym roku juz 17aut na futurach-to jest dopiero popularna felga.Rs'y zobaczyc na zywo nie na zlocie to trzeba miec szczescie wiec niech nikt nie mowi ze oklepane kolo,tak samo wiekszosc uwaza ze borbet a to popularny felunek a ja juz dawno nie widzialem beemki na borbetach a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...