Skocz do zawartości

[E30] ...:: BARABUS ::...:: 318is ::...


BARABUS

Rekomendowane odpowiedzi

podziękowania za słowa otuchy :-P

 

co do szerokości tego ranciku to po pierwsze lubię jak przód jest sporo węższy niż tył, a po drugie robienie szerszej felgi niż 8.5x17" na przodzie w E30 nie ma sensu :-D

 

jak to mówią... lans na siłę :!: będzie w sam raz, bez udziwnień, klepanych błotników, felgi tak policzyłem że idealnie wjadą do E30 :twisted:

 

wciągnie się na to oponki 205/40/17 i 225/35/17 i będzie malina 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 590
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

 

rzygac sie juz chce od tych RSow , dobrze ze Barabus wie co dobre .

Ja bym i tak bbs zalozyl. Do bmw po prostu pasuje rs i tyle...a najbardziej "rzygaja" ,"sraja" i ciul wie co jeszcze "wstretnego robia" na te felgi ludzie, ktorzy w zyciu takich nie mieli :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rzygac sie juz chce od tych RSow , dobrze ze Barabus wie co dobre .

Ja bym i tak bbs zalozyl. Do bmw po prostu pasuje rs i tyle...a najbardziej "rzygaja" ,"sraja" i ciul wie co jeszcze "wstretnego robia" na te felgi ludzie, ktorzy w zyciu takich nie mieli :!:

 

ŚWIĘTA PRAWDA! Pamiętam jak podobna była sytuacja z BORBET A, że to oklepana felga itd. Ale faktem było to, że na ładnym wypolerowanym Borbecie A z płaskim deklem i przeżłobieniem BORBET to auta można było policzyć na palcach. Tak samo jest z RS'em.

Niby ich pełno, ale to nie chodzi tylko o to by był RS, nie mówimy o 15x8 tylko o RS 17" w e30. Miro ma na gwincie "tylko" 4 x 8,5 cala w 17" a i tak mieżdży po całości większość e30.

 

Poza tym... tych wypasionych furek z wypasionymi RS'ami to tez na palcach można policzyć, hehe.

 

MITO może i odświeży tą e30, ale czy o to chodzi? RS to kwintesencja starego e30 i co by nie mówić to podobno do 3er najbardziej pasuje :-P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pożyjemy zobaczymy, nie ma się co przepychać, problem z Mito jest jeden... :mrgreen: trzeba nawiercić dodatkowe otwory w piastach tak żeby te 5x100 jakoś przykręcić i to mnie najbardziej martwi... wiercenie piast i tarczy, to takie nienaturalne, po prostu ten IS jest w takim stanie że w sumie to nawet żal mi go dotykać, samo patrzenie wywołuje efekt banana na pysku :-P ,

 

RSy za to są już zaspawane, nic tylko pomalować i wio :wink:

 

zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna sztuka , gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

co do RSów na e30 to takie bzdury piszecie że szok!!!

 

ja jakos nie spotykam na ulicy e30 na RSach chociaż na 15tkach a co tu mówić o tłustych RSach!!

 

tak jak mały napisał, RSy sie spotyka na forum a nie na ulicy!!!

 

pisanie że RS to oklepane koło to bzdura!

 

nie licząc spotów i zlotów to nie widziałem w życiu przypadkowo spotkanej e30 na BBS

 

 

 

co do wyboru to powiem tak. RS bedzie pasował napewno, MITTO również ponieważ jest to MT2 i szeroka lampa więc to taka swierzosc w pewnym sęsie

 

ja bym zucił monetą :twisted:

 

jeszcze raz gratki za udany egzęplaż i czekamy z niecierpliwoscią na efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie rs jest krolem felg do e30 i nic ich nie przebije

 

Zależy dla kogo :wink: -moim zdaniem lepiej mieć coś wyjątkowego np WRD MESH albo jednoczęściówka CR7 i takich kół nie ma nikt na forum ani nie spotka się tego na ulicy... A tak tu RS tam RS-nie ma już się czym poszczycić, żeby to jeszcze ludzie mieli w pokaznych rozmiarach w rozstawie 4x100 a chyba oprócz KUDÅATEGO nikt takowych nie posiada :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie rs jest krolem felg do e30 i nic ich nie przebije

 

Zależy dla kogo :wink: -moim zdaniem lepiej mieć coś wyjątkowego np WRD MESH albo jednoczęściówka CR7 i takich kół nie ma nikt na forum ani nie spotka się tego na ulicy... A tak tu RS tam RS-nie ma już się czym poszczycić, żeby to jeszcze ludzie mieli w pokaznych rozmiarach w rozstawie 4x100 a chyba oprócz KUDÅATEGO nikt takowych nie posiada :mrgreen:

 

:shock: Ja bym to raczej nazwał - INDYWIDUALIZM NA SIÅĘ. Z całym szacunkiem Jacek, ale porównywać CR7 do RS'a? Co z tego, że tego nikt nie ma. Ja to już nie wiem o co chodzi z tym oklepaniem. Prawdę mówiąc to e30 jest oklepane, e36 jest oklepane... sportsitze jest oklepane, black hella... 16" w e30 i 17" w e36 itd. Dlaczego jak się pojawi e30 nowa na forum to nie napiszecie BLEEEE - oklepane e30 - coupe albo cabrio i do tego w m-techniku?

e24 to jest TO! M1 to jest TO! E31 jeszcze ujdzie! CSL to jest to!

 

Rozumiem mieć coś naprawdę unikatowego. Ale zmienić np RS'a na CR7, bo tych drugoch się nie spotyka? Albo wiercić piasty? Dla mito? :?

 

ps. Riegera się nie widzi na ulicach albo zendera lub pfebę... Czy to powód by wyrzucić MT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie rs jest krolem felg do e30 i nic ich nie przebije

 

Zależy dla kogo :wink: -moim zdaniem lepiej mieć coś wyjątkowego np WRD MESH albo jednoczęściówka CR7 i takich kół nie ma nikt na forum ani nie spotka się tego na ulicy... A tak tu RS tam RS-nie ma już się czym poszczycić, żeby to jeszcze ludzie mieli w pokaznych rozmiarach w rozstawie 4x100 a chyba oprócz KUDÅATEGO nikt takowych nie posiada :mrgreen:

 

:shock: Ja bym to raczej nazwał - INDYWIDUALIZM NA SIÅĘ. Z całym szacunkiem Jacek, ale porównywać CR7 do RS'a? Co z tego, że tego nikt nie ma. Ja to już nie wiem o co chodzi z tym oklepaniem. Prawdę mówiąc to e30 jest oklepane, e36 jest oklepane... sportsitze jest oklepane, black hella... 16" w e30 i 17" w e36 itd. Dlaczego jak się pojawi e30 nowa na forum to nie napiszecie BLEEEE - oklepane e30 - coupe albo cabrio i do tego w m-techniku?

e24 to jest TO! M1 to jest TO! E31 jeszcze ujdzie! CSL to jest to!

 

Rozumiem mieć coś naprawdę unikatowego. Ale zmienić np RS'a na CR7, bo tych drugoch się nie spotyka? Albo wiercić piasty? Dla mito? :?

 

ps. Riegera się nie widzi na ulicach albo zendera lub pfebę... Czy to powód by wyrzucić MT?

 

KAMIL ale ja porównuję CR7 9x16 do RSa 7x16 rozstaw 4x100 (bo to ta sama półka cenowa) popatrz na to, dla mnie bije na łeb:

 

68610293.jpg

 

7x16 RS to tak jak ładna kobieta bez cycków :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiamy tu o $$$ :mrgreen:

 

Nie chcę też porównywać 9 cali do 7, bo to zupełnie nie ma sensu.

 

Rozmawiamy o RS'ach 17" troszkę szerszych niż 7 cali. No i cenowo na pewno Barabus ma w innych pieniądzach niż rynkowa wartość :-P

 

Aha - nawiązując do Twojej fotki, wolałbym jednak coś takiego :mrgreen:

 

e302yi5.jpg

 

e301nk3.jpg

 

Wolałbym białą :twisted:

 

ps. SPODOBAÅO MI SIĘ TWOJE POWIEDZENIE, hehe - CYCKI TO PODSTAWA :lol:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym wybrał białą-tylko nie można tak sobie tego porównywać... To tak samo co byś wybrał E30 325i czy E30 M3 (półka cenowa raczej nie ta sama :wink: ) :?: Większość z Was z pewnością wybrała by emkę tylko, że zapłaciła by za nia z 2 albo 3 razy więcej no i z tymi kołami jest tak samo...

 

Dobra koniec tematu-każdy ma swoje urojenia-nikt nikogo nie przegada...

 

BARABUS zakładaj to co bedziesz uważał za stosowne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu udało się otworzyć :-P ,

kluczyk w drodze ale pocztex jak zwykle du** dał i pewnie już dziś nie dojedzie pomimo iż miał dostarczyć w sobotę ! pedały jedne :twisted: nie wytrzymałem i sam się zabrałem do roboty... nie ma to jak złodziejski patent... hehee, od razu rundkę sobie zrobiłem :mrgreen:

 

 

a może by tak nic nie zmieniać ? zostawić tak jak stoi, tylko jakieś wąskie RSki 16" 7x16" założyć :mrgreen: , kurde normalnie się tak za***iście nią jedzie ze po prostu żal cokolwiek zmieniać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu potzrebne Ci jest drugie e30 do zmian.

 

ja zanim kupiłem ostatnie e30 też miałem przerwe od bmw.

 

jak kupiłem tą wraacałem do domu miałem banana od ucha do ucha, japa sama się cieszyła i tez jakos tak mówiełm sobie nic nie ruszam bo szkoda psuć, seria jest piękna ma cos w sobie

 

ale jedno jest pewne załozysz dobre koła z glebą banana bedziesz miał większego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...