Skocz do zawartości
Michaś 523i

[E36] 320ic Alte German Schule Project by Michaś

Polecane posty

2 godziny temu, JACHU e36 Cabrio 328i napisał:

Przekozak. Daniel jeszcze raz bardzo dziękuję że postawiłeś to cudo obok mnie :) Fotki sztos idą 

co ty gadasz koła wystają lakier matowy rysy wszędzie jakie z niego cudo nawet maska się nie domyka :) zwykła seria z fabryki tylko własciciel pokręcony jak śmigło na masce  :)

3b0c4c5da265.jpg

e0d372bf9fcf.jpg

55467a41f12b.jpg

57 minut temu, Michaś 523i napisał:

co ty gadasz koła wystają lakier matowy rysy wszędzie jakie z niego cudo nawet maska się nie domyka :) zwykła seria z fabryki tylko własciciel pokręcony jak śmigło na masce  :)

3b0c4c5da265.jpg

e0d372bf9fcf.jpg

55467a41f12b.jpg

Ale ty też za...bałeś teraz .. fakt że ta maska na zdjęciach trochę nie spasowana :D:D:D Jest KOT!!!

To ja wreszcie się wypowiem 

Poziom modów doposazenia, frykasow i do tego piękna buda, nie mówię tutaj o felgach i silniku  bo to wiadome felga kwestia monety, silnik jak kto woli ale w cabrio minimum 2.0 a za razem jest wystarczający pod auto tego stylu,  poziom jest tak wysoki że nie ma siły przebicia jeśli chodzi o e36 

Twoje cabrio jest tak doposazona że ja już nie wiedziałem gdzie mam patrzeć byłem pełen podziwu dla właściciela że chciało się tyle dlubac i cierpliwości 

Jedno z najpiękniejszych e36 na gf również Jachu ma piękne auto, ryyyan, cabrio w estori na hartge i sedna czerwony z class 2 chodź pod maską jeszcze trzeba popracować po swapie żeby to m62 wyglądało tam miło, bercika cabrio wszystko jest tak jak trzeba 

13 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

To ja wreszcie się wypowiem 

Poziom modów doposazenia, frykasow i do tego piękna buda, nie mówię tutaj o felgach i silniku  bo to wiadome felga kwestia monety, silnik jak kto woli ale w cabrio minimum 2.0 a za razem jest wystarczający pod auto tego stylu,  poziom jest tak wysoki że nie ma siły przebicia jeśli chodzi o e36 

Twoje cabrio jest tak doposazona że ja już nie wiedziałem gdzie mam patrzeć byłem pełen podziwu dla właściciela że chciało się tyle dlubac i cierpliwości 

Jedno z najpiękniejszych e36 na gf również Jachu ma piękne auto, ryyyan, cabrio w estori na hartge i sedna czerwony z class 2 chodź pod maską jeszcze trzeba popracować po swapie żeby to m62 wyglądało tam miło, bercika cabrio wszystko jest tak jak trzeba 

Łukasz dzięki za słowo uznania a co do frykasów to mam jeszcze trzy które kiedyś zrealizuję i to będzie koniec bo co za dużo to nie zdrowo. Temat wnętrza uważam za zamknięty teraz otwieram temat karoseria zbieram info kto gdzie jest w stanie zrobić to co wymyśliłem. Ps. Nie wiem czy Kanarek zostaje u Ciebie ale mam nadzieję że tak bo to ostatnia buda BMW kojarząca się z GS. Pozdro