Skocz do zawartości

[E36] 320ic Alte German Schule Project by Michaś


Michaś 523i

Rekomendowane odpowiedzi

odkopiemy temat 
85604b775b3d.jpg

choć za wiele się nie dzieje ale chyba człowiek się starzeje i mamy wielki com back :)

ae8b24db99f5.jpg


i z uwagi na kończące się  możliwości dokładania przycisków :lol:
postanowiłem coś z tym zrobić i mamy oto takie coś

wpierw projekt później wydruk wstępny
5c94c1a8cc5e.jpg

spr czy wszystko gra
c9cce3ebf532.jpg

9211d9a8bd18.jpg

i docelowy wydruk
022a5ff2e16f.jpg

i w ten sposób e36 może dostać dodatkowe 4 sloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, malyzmc napisał:

Nie myślałeś potraktować to lakierem strukturalnym np do zderzaków żeby bardziej się zgrywalo z plastikami w e36? ;)

Pozwolę sobie odpisać i tak ma to w planach zrobić tylko że pisał o tym na innym forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hubi napisał:

Na pewno nie najlepiej. Akrobeta przebija wszystkich

dokładnie tak nie ścigam się ale nie ma jednej rzeczy którą widziałem u jednego takiego czpenia z niebieskiego e36 którego tu nie ma na forum niestety ,a dokładam to co mi się podoba i to co Akrobeta miał już  dużo wcześniej

nie dołożę wszystkiego bo np chrom pakiet nie podoba mi się a el roleta tylnej szyby np jest w cabrio nie możliwa ): ale np el zagłowki już tak i el kolumna kierownicza też jest w planach :):) a w pojęciu BMW powtarzam full nie istnieje a że lubię gadżety to dokładam ich i dokładam i niedługo już przestanę :)

poza tym na Syndi wszystkie są takie same :):)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full wersja to pojęcie względne bo jedno czasami wyklucza drugie np telefon wyklucza nawigację. Fakt faktem  świrusy potrafią zrobić jedno i drugie. Najważniejsze to nie przesadzić, żeby nie wyszła choinka. Wiadomo każdy robi auto pod siebie, jeden lubi chrom inny nie, ale wszystko ma swoje uroki. Wracając do tematu, osobiście nie podoba mi ten slot na przyciski bo jest nienaturalny,  sztucznie wygląda w tym wszystkim. Na pewno  plus za wykonanie i spasowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hubi napisał:

Full wersja to pojęcie względne bo jedno czasami wyklucza drugie np telefon wyklucza nawigację. Fakt faktem  świrusy potrafią zrobić jedno i drugie. Najważniejsze to nie przesadzić, żeby nie wyszła choinka. Wiadomo każdy robi auto pod siebie, jeden lubi chrom inny nie, ale wszystko ma swoje uroki. Wracając do tematu, osobiście nie podoba mi ten slot na przyciski bo jest nienaturalny,  sztucznie wygląda w tym wszystkim. Na pewno  plus za wykonanie i spasowanie

tel wyklucza navi - ciekawe nie słyszałem o tym

hk wyklucza worek na narty o tym słyszałem 

jak poskładam w całość to ocenimy czy wygląda lepiej czy gorzej - grunt że nie trzeba ciąć deski żeby go zamontować :) 

wiadomo nie każdemu się musi podobać ale mam nadzieję że  wiochy nie będzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lapka666 napisał:

Świetny pomysł... ale jeszcze chwila i będzie przesyt... Chyba jesteś na granicy. Mimo wszystko gratuluję pomysłu.

z elektryki dokladam navi dach Full el kolumnę kierownicy el zagłówki i lusterko z kompasem i koniec gadżetów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...