Skocz do zawartości

[E36] 320ic Alte German Schule Project by Michaś


Michaś 523i

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.01.2020 o 14:52, Miked napisał:

Zaciski tylko cynkowałeś i nic na to więcej nie kładziesz? Śruby prowadzące  tez cynkowałeś? One nie powinny być gladziusieńkie? 

Śruby były dlatego żeby gwintów nie zasyfić przy szkiełkowaniu. One będą nowe z tloczkami i gumkami i odpowietrznikami. Zastanawiam się czy bezbarwnego nie dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Michaś 523i napisał:

Śruby były dlatego żeby gwintów nie zasyfić przy szkiełkowaniu. One będą nowe z tloczkami i gumkami i odpowietrznikami. Zastanawiam się czy bezbarwnego nie dać

Ja bym zostawił tak jak jest. Podobno też  ocynk musi swoje odczekać przed lakierowanie jakiś dłuższy czas żeby jego właściwości miały sens 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jotek napisał:

Jaki zestaw naprawczy montowales ? Autofren ? Jesli tak to jak oceniasz jakosc bo przerozne opinie czytalem na ten temat 

Gumki odpowietrznik oring ATE tłoczek niestety nie występuje w ATE więc jest z ERT. Spasowanie wg mnie bez zarzutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gamek2 napisał:

Mody jak najbardziej na + ale mam pytanie kiedy buda pójdzie w lakier ? Bo tego chyba to auto potrzebuje najbardziej i to by zrobiło ogromną robote ;)

Pozdro

Auto ma umówiony termin na odnowę - sęk w tym że mam takie a nie inne podejście do tematu i znaleźć osobę - osoby które podejdą do tematu tak jak bym to widział nie jest takie proste ale tak jak mówię jest termin jest warsztat i na pewno pochwalę się pracami :)

Ci do hamulców - M3 to M3 tył pasuje, ale tarcze kotwiczne są do zmiany tarcze wiadomo i zastanawiam się nad wahaczami bo też mają logo ///M 

A przód to już nie ma przebacz zwrotnice muszą być z M3 jarzma wiadomo też . Więc zbieram graty i sądzę że się skończy zmianą całego zawiasu na ///M  

Tak więc jest co robić tym bardziej że nadal środek nie jest skończony i teraz pracuję nad dokończeniem pakietu indi

 

 

IMG_20200207_225839.jpg

IMG_20200207_225924.jpg

IMG_20200207_225830.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...