Skocz do zawartości

[E36] 320ic Alte German Schule Project by Michaś


Michaś 523i

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, BartekW1 napisał:

Mało się udzielam ale niestety ten gadżet to nawet nie jest logowany znakiem BMW i w żadnym modelu BMW to nie występowało. 

Mam też takie coś więc nie jesteś sam :-)

Pozdrowionka 

A czy wkład cdboxa ma logo i nr BMW? Nie .A dla czego?

A dla tego że producentem tego jest - była firma fisherbox i były one produkowane dla VW audi Mercedesa oraz BMW i ta sama sytuacja dotyczy tego kartenboxa . Cdbox ma ramkę z logiem BMW i kartenbox ma również ramkę dla BMW z logiem i nr seryjnym. I tak samo kupienie ramki do cdboxa graniczy obecnie z cudem tak samo ramka do kartenboxa jest powiedzmy nieosiągalna co nie znaczy że nie da się znaleźć. Pisałem do fishera w temacie uruchomienia produkcji jednak nie zgodzili się nawet n 100.000szt. ani dla cdboxa ani dla kartenboxa. Zostaje więc polowanie i w między czasie zrobię projekt pod druk 3D. Więcej info w dalszym odcinku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michaś 523i napisał:

A czy wkład cdboxa ma logo i nr BMW? Nie .A dla czego?

A dla tego że producentem tego jest - była firma fisherbox i były one produkowane dla VW audi Mercedesa oraz BMW i ta sama sytuacja dotyczy tego kartenboxa . Cdbox ma ramkę z logiem BMW i kartenbox ma również ramkę dla BMW z logiem i nr seryjnym. I tak samo kupienie ramki do cdboxa graniczy obecnie z cudem tak samo ramka do kartenboxa jest powiedzmy nieosiągalna co nie znaczy że nie da się znaleźć. Pisałem do fishera w temacie uruchomienia produkcji jednak nie zgodzili się nawet n 100.000szt. ani dla cdboxa ani dla kartenboxa. Zostaje więc polowanie i w między czasie zrobię projekt pod druk 3D. Więcej info w dalszym odcinku :)

To że robił to Fischer wiem dokładnie bo mam ten kartenbox. Z ciekawości pokaż zdjęcie ramki pod BMW z logiem i nr seryjnym ? ( nie musi być twoje, może być z neta )

Druga sprawa gdzie to było montowane bo chyba nie pod cupholderem jak na tym zdjęciu z forum co wrzuciłeś bo tam nie ma żadnych wsuwek ani mocowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2019 o 20:22, BartekW1 napisał:

To że robił to Fischer wiem dokładnie bo mam ten kartenbox. Z ciekawości pokaż zdjęcie ramki pod BMW z logiem i nr seryjnym ? ( nie musi być twoje, może być z neta )

Druga sprawa gdzie to było montowane bo chyba nie pod cupholderem jak na tym zdjęciu z forum co wrzuciłeś bo tam nie ma żadnych wsuwek ani mocowań.

Bartek wiesz chyba że jesteś ostatnią osobą której to pokażę .

A tym czasem jaram się jak dzieciak BH :)

3bfc2de7ccee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Michaś 523i napisał:

Bartek wiesz chyba że jesteś ostatnią osobą której to pokażę .

A tym czasem jaram się jak dzieciak BH :)

3bfc2de7ccee.jpg

Pokaż chociaż na ramce Logo Bmw nabite, numeru nie musisz pokazywać oem bmw. A może chcesz dokupić 3sztukę oddam bardzo tanio. Zdjęcie poniżej

22ba414cc372.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • dawid82 zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...