Skocz do zawartości

[E36] 320ic Alte German Schule Project by Michaś


Michaś 523i

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wypych napisał:

Pewnie następny będzie nowy lakier :D

termin zaklepany ale dopiero za 1,5roku

a co do fantów :) oczywiście że wpadają nowe

nie ma co się chwalić bo płyną dopiero ale jeden to taki którego większość nigdy nie widziała nigdy o nim nie słyszała w PL sztuk 0

a ja polowałem 5lat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Panama napisał:

Siema wariacie pierwszy raz jestem na twoim temacie. Co do fantów to mnie zaraziłeś tym zbieraniem. Powoli mi to idzie ale zawsze coś. A jeszcze jedno to te dobre rzeczy które wymieniasz na nowe możesz mi wysyłać heheh :) 

pewnie że tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Michaś 523i napisał:

Nie ma co się chwalić bo płyną dopiero ale jeden to taki którego większość nigdy nie widziała nigdy o nim nie słyszała w PL sztuk 0

a ja polowałem 5lat 

Ciekaw jestem czy to coś co będzie przydatne i jest super sprawą czy to będzie gadżet z serii byle mieć. Na pewno mnie zaskoczysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym fantem mogę się pochwalić bo już dotarł - Bujonik Danke :)

jak juz kiedyś mówiłem u mnie musi być wszystko z logiem BOSCH i czekałem czekał i znalazłem w Grecji magazyn części który ma to i owo :)

i tak np zakupiłem nowy klosz

6b3e6788b173.jpg

961860ce7f8b.jpg

fc6bf2445d7e.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lapka666 napisał:

Ciekaw jestem czy to coś co będzie przydatne i jest super sprawą czy to będzie gadżet z serii byle mieć. Na pewno mnie zaskoczysz. 

To był całkiem pozytywny komentarz. Jesteś pozytywnym zbieraczem. Żadne e36 nie jest tak dopasione jak Twoje. Po prostu jestem ciekaw czy to przydatny gadżet o którego istnieniu mało osób wie czy będzie to po prostu kolejny dodatek do i tak bogatego auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lapka666 napisał:

To był całkiem pozytywny komentarz. Jesteś pozytywnym zbieraczem. Żadne e36 nie jest tak dopasione jak Twoje. Po prostu jestem ciekaw czy to przydatny gadżet o którego istnieniu mało osób wie czy będzie to po prostu kolejny dodatek do i tak bogatego auta. 

Ty chyba nie widziałeś auta akrobety to jest dopiero wyposażone auto które ciężko pobić jeśli chodzi o E36. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Thepiekarz napisał:

Ty chyba nie widziałeś auta akrobety to jest dopiero wyposażone auto które ciężko pobić jeśli chodzi o E36. 

Piotrek to był i jest wzór jeśli chodzi o doposażenie , przegadaliśmy parę tematów i powoli dokładamy to co się jeszcze da :-D I ma jedną rzecz która obecnie jest w cenie Vadera a gabarytem mieści się na dłoni na którą poluję ..... i upoluje na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nakładka Alpiny chodzi za mną odkąd ja zobaczyłem u kumpla dobre parę lat. Naprawdę nie chcę zapeszyć powiem tylko że to limitowana edycja i dokładana do pakietu Individual dla klientów mających naprawdę zboczenie w kierunku gadżetów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gamek2 napisał:

Niby nie potrzebne ale skoro doposażasz we wszystko to rozumiem to  :D

Dlatego tak czułem, że to będzie gadżet "na siłę". Niby spoko bo nikt praktycznie tego nie ma a z drugiej strony po co? A o miejscu w schowku to już nie wspomnę... No ale to jego sprawa więc nie ma co roztrząsać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BartekW1 napisał:

Mało się udzielam ale niestety ten gadżet to nawet nie jest logowany znakiem BMW i w żadnym modelu BMW to nie występowało. 

Mam też takie coś więc nie jesteś sam :-)

Pozdrowionka 

No to w ogóle jaki sens to montować jak nie ma nr oem? Dziwne a zarazem nie spójne jeżeli ktoś chce wzbogacić swoje auto poszerzając opcje VIN'u. To już chyba bym wolał dorzucić bardziej przydatny gadżet do bagażnika :mrgreen:

guma-lina-linka-gumowa-do-bagaznika-150c

Też nie ma numeru oem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lapka666 napisał:

No to w ogóle jaki sens to montować jak nie ma nr oem? Dziwne a zarazem nie spójne jeżeli ktoś chce wzbogacić swoje auto poszerzając opcje VIN'u. To już chyba bym wolał dorzucić bardziej przydatny gadżet do bagażnika :mrgreen:

guma-lina-linka-gumowa-do-bagaznika-150c

Też nie ma numeru oem :mrgreen:

Ja nie napisałem tego specjalnie że nie ma numeru OEM tylko poprostu mam ten gadżet i wiem dokładnie w jakiej marce pojazdu to wychodziło jako doposażenie. A wzbogacać można swój VIN jak sie komu podoba i ja nikomu nie bronie bo każdy buduje Auto pod siebie i w to co sie mu podoba oraz na swoje mozliwości finansowe.

Może Daniel wymyśli jakiś fajny sposób na zamontowanie w schowku ( a ma pomysły dobre ) żeby to wyglądało elegancko bo niestety do Cupholdera nie da sie tego przyczepić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...