Skocz do zawartości

[E36] 320ic Alte German Schule Project by Michaś


Michaś 523i

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, JACHU e36 Cabrio 328i napisał:

Przekozak. Daniel jeszcze raz bardzo dziękuję że postawiłeś to cudo obok mnie :) Fotki sztos idą 

co ty gadasz koła wystają lakier matowy rysy wszędzie jakie z niego cudo nawet maska się nie domyka :) zwykła seria z fabryki tylko własciciel pokręcony jak śmigło na masce  :)

3b0c4c5da265.jpg

 

e0d372bf9fcf.jpg

 

55467a41f12b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Michaś 523i napisał:

co ty gadasz koła wystają lakier matowy rysy wszędzie jakie z niego cudo nawet maska się nie domyka :) zwykła seria z fabryki tylko własciciel pokręcony jak śmigło na masce  :)

3b0c4c5da265.jpg

 

e0d372bf9fcf.jpg

 

55467a41f12b.jpg

Ale ty też za...bałeś teraz .. fakt że ta maska na zdjęciach trochę nie spasowana :D:D:D Jest KOT!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja wreszcie się wypowiem 

 

Poziom modów doposazenia, frykasow i do tego piękna buda, nie mówię tutaj o felgach i silniku  bo to wiadome felga kwestia monety, silnik jak kto woli ale w cabrio minimum 2.0 a za razem jest wystarczający pod auto tego stylu,  poziom jest tak wysoki że nie ma siły przebicia jeśli chodzi o e36 

Twoje cabrio jest tak doposazona że ja już nie wiedziałem gdzie mam patrzeć byłem pełen podziwu dla właściciela że chciało się tyle dlubac i cierpliwości 

 

Jedno z najpiękniejszych e36 na gf również Jachu ma piękne auto, ryyyan, cabrio w estori na hartge i sedna czerwony z class 2 chodź pod maską jeszcze trzeba popracować po swapie żeby to m62 wyglądało tam miło, bercika cabrio wszystko jest tak jak trzeba 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

To ja wreszcie się wypowiem 

 

Poziom modów doposazenia, frykasow i do tego piękna buda, nie mówię tutaj o felgach i silniku  bo to wiadome felga kwestia monety, silnik jak kto woli ale w cabrio minimum 2.0 a za razem jest wystarczający pod auto tego stylu,  poziom jest tak wysoki że nie ma siły przebicia jeśli chodzi o e36 

Twoje cabrio jest tak doposazona że ja już nie wiedziałem gdzie mam patrzeć byłem pełen podziwu dla właściciela że chciało się tyle dlubac i cierpliwości 

 

Jedno z najpiękniejszych e36 na gf również Jachu ma piękne auto, ryyyan, cabrio w estori na hartge i sedna czerwony z class 2 chodź pod maską jeszcze trzeba popracować po swapie żeby to m62 wyglądało tam miło, bercika cabrio wszystko jest tak jak trzeba 

 

 

Łukasz dzięki za słowo uznania a co do frykasów to mam jeszcze trzy które kiedyś zrealizuję i to będzie koniec bo co za dużo to nie zdrowo. Temat wnętrza uważam za zamknięty teraz otwieram temat karoseria zbieram info kto gdzie jest w stanie zrobić to co wymyśliłem. Ps. Nie wiem czy Kanarek zostaje u Ciebie ale mam nadzieję że tak bo to ostatnia buda BMW kojarząca się z GS. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • dawid82 zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...