Skocz do zawartości

[E36] 320ic Alte German Schule Project by Michaś


Michaś 523i

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.05.2019 o 10:07, dyziux666x napisał:

Jak wcześniej miałem E36 to miałem pełną osłonę pod spodem ale ten brzuch co na niej jest znajomy mi wyciął i zapsawal na gładko bo naprawdę na glebie nie da się z tym jeździć ;)

 Specjalnie patrzyłem jak to u mnie jest i ten brzuch jest wyżej od x brace. A ta osłona tworzy całość z trójkątami m pakietowymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Utaś_e36 napisał:

 Specjalnie patrzyłem jak to u mnie jest i ten brzuch jest wyżej od x brace. A ta osłona tworzy całość z trójkątami m pakietowymi. 

Nie wiem dokładnie czy jest wyżej ale jak zawadzisz plastikowa osłona to się urwie a X brace "służy " do oslonienia miski i jedynie się pocharuje.  

Zapomniałem napisać że po wycięciu brzucha zmieniłem bumerangi na zwykle płaskie trójkąty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Utaś_e36 napisał:

Poprawcie mnie jak się mylę ale w coupe są takie same. Ty poprostu zrezygnowałeś z m pakietowych i zostawiłeś te płaskie co są w każdym zderzaku. Pozdrawiam

Nie cabrio ma inne niż coupe mowa o Mpskietowych. Ale jedne i drugie pasują tu i tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Richie_G napisał:

 

Jak ostatni GF?

podczas  sobotnich bardzo burzliwych dyskusji z kilkoma osobami doszliśmy do wniosku że to ostatni wspólny wyjazd na GF

od teraz auta będą nadal modyfikowane ulepszane zgodnie z zasadą Nisko Ciemno i Szeroko a spotkać się i napić pogadać można zawsze i wszędzie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michaś 523i napisał:

podczas  sobotnich bardzo burzliwych dyskusji z kilkoma osobami doszliśmy do wniosku że to ostatni wspólny wyjazd na GF

od teraz auta będą nadal modyfikowane ulepszane zgodnie z zasadą Nisko Ciemno i Szeroko a spotkać się i napić pogadać można zawsze i wszędzie 

 

jak to, przecież już jest wydarzenie na FB, GF20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś miło było poznać i porozmawiać.  Cabrio tak dopasione, że głowa mnie rozbolala. Jestem daleko za murzynami względem ciebie. Mam nadzieję,  że przemyslisz sprawę,  bo podejrzewam o co była cała dyskusja Ale tutaj chodzi tylko o to żeby się spotkać.  Nie wyobrażam sobie , że nie zbijemy piątki na kolejnym gf, bo tylko tam będzie okazja się spotkać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ryyyan napisał:

Michaś miło było poznać i porozmawiać.  Cabrio tak dopasione, że głowa mnie rozbolala. Jestem daleko za murzynami względem ciebie. Mam nadzieję,  że przemyslisz sprawę,  bo podejrzewam o co była cała dyskusja Ale tutaj chodzi tylko o to żeby się spotkać.  Nie wyobrażam sobie , że nie zbijemy piątki na kolejnym gf, bo tylko tam będzie okazja się spotkać 

Mnie również było miło Cię poznać i pogadać o autach. Spokojnie będziemy mieli okazję pogadać i się napić w przyszłym roku.

A twój turas mimo że nie lubię zieleni to robi robotę i wiem że za rok będzie większy rozpierdol robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Auto jak zwykle na wysokim poziomie!fajnie było też pogadać , 

 

Pozdro 

 

Ps, czy Ty już dostales jakąś nagrodę na GF?

Marek dzięki za słowo uznania - tak w zeszłym roku dostało auto nagrodę

lapka666 - temat średnio skomplikowany  ale najważniejsza rzecz

kiedyś BMW-Syndykat = Nisko Ciemno Szeroko

e8724bd74b9c.jpg

85801a513e93.jpg

teraz Syndykat = Ani Ciemni Ani Nisko Ani Szeroko 

aut na GF2k19 wg starej szkoły można było policzyć na palcach reszta to stylistyczna TopSeria z płaskim kołem . Pozmieniały się kierunki w tuningu mocno i dla tego jest to ostatni zlot

do tego doszedł temat nagród-wyróżnień gdzie widać było wyraźnie że Old School nie jest mile widziany i w tym kierunku już nie idziemy . Było widać wyraźne podziały uczestników mimo ze z większością się napiłem pogadałem to obiektywnie patrząc niestety ale tak właśnie było grupki grupki i jeszcze raz grupki - i tak można by wymieniać.

Tak więc pozdrawiam wszystkich z którymi pogadałem popiłem i potańczyłem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, KUJON napisał:

Nowy dach bardzo ładny, lakier niestety jest do roboty na tym aucie ;) Dodatki w jakie doposażono cabrio robią wrażenie ale ja bym się zajął w pierwszej kolejności budą. 

dokładnie tak jak piszesz niestety auto nie miało lekko do tego wgniotki co zlot to więcej :( ale tym zajmiemy się już niebawem do tego tylny zderzak będzie nowy bo używki mnie załamują tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...