Skocz do zawartości

[E36] 320ic Alte German Schule Project by Michaś


Michaś 523i

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
koła kupione żal było nie założyć  więc podjechałem do zaprzyjaźnionego METAL HUNTERS na wstrzelenie

b87d6fbe7ffc.jpg

 

conti dziwnie się ułożyły jak dla mnie może że nie mają rantu ochronnego?

 

 

z uwagi że przegląd się kończył pojechałem na stację i w ciągu 12mcy zrobiłem całe 950km :)

auto wygląda teraz tak pomimo że gwintu brak  :(

 

5a854788ee9b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że będzie wina opon. Lepszym wyborem moim zdaniem było by coś pokroju dunlop, hankook coś co ma miękka gumę.

Naciąg wygląda hardkorowo, trochę byłbym się na tym jeździć.

opony kupiłem conti bo chciałem mieć przód i tył tej samej firmy ale opona od rantu się ułożyła normalne od wew strony wyszła kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie o to chodzi, ani inflator, ani wstrzeliwanie ogniem nic nie pomoże ponieważ opona jest za wąska na tą felgę i jest jednocześnie zbyt twarda na bokach, jedyna możliwość ale też nie stuprocentowo pewna to ściągniecie jej i naciąganie klinami przez kilka dni conajmniej. Wsdzasz deski (golfiarze wsadzają stare kasety wideo) do środka opony rozpychajac boki, po tygodniu jest opcja że się troche naciągnie i wstrzeli do konca. Pompowanie po 7 barów itp nie pomoże w tym przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne czy ta opona ma napisane na boku 225 czy 285 jest po prosu za wąska, nie życzę ci tego ale w BMW przy tylnym napędzie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że ci ją po prostu ściągnie, wtedy będziesz mieć oponę do śmietnika i felgę do remontu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne czy ta opona ma napisane na boku 225 czy 285 jest po prosu za wąska, nie życzę ci tego ale w BMW przy tylnym napędzie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że ci ją po prostu ściągnie, wtedy będziesz mieć oponę do śmietnika i felgę do remontu...

2.0 nie pójdzie bokiem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego napisałem że problem tkwi w marce opony trzeba hanki założyć i ju. I jakie latanie bokiem jak w tym aucie zmieniam biegi przy max 3tys

 

fajnie jak by ktoś podpowiedział jaką oponę tu dać a nie piszecie że 225 za wąska tyle w temacie - pierwszy raz robię naciąg więc pytałem wiele osób i każda doradzała 225 35 tyle że ten rozmiar na necie już ciężej trafić i w dodatku 4 tego samego producenta dla tego kupiłem conti 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...