Skocz do zawartości

[E46] 320Ci Krzycha


krzych88

Rekomendowane odpowiedzi

Prace przy aucie idą powoli ale już bliżej niż dalej. Po gruntownym myciu wyszło kilka rzeczy do poprawek i w środę oddaję wóz do lakiernika. Poza tym lakier wyszedł lepiej niż się spodziewałem, mieni się od prawie czarnego do błękitu w zależności od światła. Obułem tez opony na felgi, zakonserwowałem podwozie, odmalowałem gwint i kilka elementów zawieszenia, wygłuszyłem drzwi oraz wiele innych drobnych robót. Czekam teraz na dekory wnętrza oraz dystanse pod głośniki i będzie z grubsza ogarnięte. Jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, głownie serwis płynów, filtrów i mechanicznych drobiazgów, postaram się to ogarnąć do końca maja. Poniżej kilka fotek żeby nie było tylko nudnych opisów :P

 

2l96stu.jpg

2i0amnb.jpg

205ty60.jpg

2d102he.jpg

1zvd2c3.jpg

300tpu1.jpg

2le572b.jpg

2mo403c.jpg

5yvyc3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie da się pokazać pełnego efektu na zdjęciach z telefonu a niestety innego sprzętu nie mam ale ten kolor jest naprawde jednym z najlepszych jak dla mnie. Oglądałem sporo granatów z palety BMW i ten zrobił największe wrażenie. Po polerce, usunięciu swirli i hologramów postaram się dodac jakies lepsze fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Fajnie że wóz trafia nie tylko w mój gust :) Przednie lampy akurat mi się widzą bardzo ale za to tylne tak średnio. Szkoda że nie ma innej alternatywy na rynku tylko albo takie albo białe. Myślałem zerwać klosze i chrom przemalować na czarny mat ale to może po sezonie, teraz chce nim w końcu trochę pojeździć :D Co do kół to są z przodu 8,5 et11 z oponami 205/40 a z tyłu 10 et17, opony 225/35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...